Wpis z mikrobloga

@serczi: Co XD latanie w szpilkach po domu to głupota... chyba że chcesz nakręcić swojego faceta, to wtedy owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale siedzenie w domu non stop w pięknym ubraniu i makijażu, żeby nie daj Boże facet nie spojrzał na inną, to jakaś parodia związku. Podziękuję za takiego chłopaka. W domu stawiam na delikatny makijaż (rzęsy mam sztuczne, jedynie podkreślam brwi).
Do tego jakieś ładne,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A mnie tam to jakoś kręci że różowy czuję się przy mnie komfortowo i wie że się nie musi spinać żeby wyglądać jak milion dolców.


Jakoś taka luźniejsza atmosfera się robi i seks jakoś taki przez to fajny i bez spinania.


@Bomfastic: kurła ile plusów od różowych, jak coś to jestem aktualnie wolny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: @Nidor: Nie słuchajcie tych stulejek wyżej, jeśli kobieta jest zadbana i chce wyglądać pociągająco, to nawet dres czy przydługa koszula wystarczy - sexappeal to zwłaszcza zachowanie. Takie drobiazgi, jak przypadkowe poruszanie biodrami czy trochę odstające sutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli wybierają tak brzydkie, że potrzebują makijażu i ubrań, by odwrócić uwagę, to już ich problem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Popadacie w skrajności straszne. Jako facet O-CZY-WIŚ-CIE, że wolę szpile, obcasy. Ładną bieliznę do gaci po tacie. Sukienki do dresów.

Ale doskonale rozumiem, że do pracy w ogródku, do sklepu po bułki, w leniwą niedzielę nikt się nie będzie stroił. Przecież na chodzenie po górach jakby się ubrała ładnie a niepraktycznie to sam bym ją opieprzył (tzn po co w ogóle być z taką babą ;) ).

Problem jest w tym, że
  • Odpowiedz
@JimNH777:

Wiemy, że makijaż niszczy cerę, sukienki są niepraktyczne itp. Ale w drugą stronę różowe nie kumają jak bardzo to jest ważne, jak bardzo wzrokowcami jesteśmy. Idzie taka do pracy w biurze, spódnica, pończochy, obcasy, koszula dobrana, typowa "korpobitch".

.. no pomyślcie różowe co taki facet ma sobie pomyśleć i nie chodzi o zazdrość. Tylko jesteśmy wzrokowcami i choćby popatrzeć byśmy sobie chcieli, a tu nie, krótkie spojrzenie jak wróci z
  • Odpowiedz