Wpis z mikrobloga

@Tomek_Tcz: A to widzialem, ale co z tego. Mam telefon zabezpieczony kodem i dopóki nie odblokuje to asystent nie wykona żadnej czynności. Czekam aż będzie tak że telefon leży 1m odemnie zawołam ok google i bez odblokowania telefonu zapisze mi np przypomnienie.
  • Odpowiedz
@felixos: Mało tego, usunąłem teraz wszystkie zabezpieczenia i nadal asystent wymaga odblokowania telefonu żeby coś zrobić. Mogę zaznaczyć w opcjach że ma nasłuchiwać cały czas i jest ok. Telefon wygaszony zawołam OK google. Podświetli się i czeka na odblokowanie ekranu. Może mam coś źle ustawione ??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@felixos: polecam mi band 3 odblokuje Ci przez bt. Z dalszej odległości też można ustawić przez bt parę metrów :) na wygadzonym ok google i jest ok.
  • Odpowiedz
@Tomek_Tcz: Mi to nie jest aż tak potrzbne, teraz się bawię asystentem bo bardzo pomogło odblokowanie za pomocą opaski xD , teraz mnie denerwuje inna kwestia i szukam po necie czy to wogóle możliwe. Wypowiadam polecenie np ustaw przypomnienie (telefon leży 2 metry dalej), asystent ustawia, po chwili się telefon blokuje. I teraz denerwuje mnie to że jak chwytam telefon i daje odblokuj to widzę zamiast home screen okno asystenta (wiem
  • Odpowiedz