Wpis z mikrobloga

@Duzy_Kotlet: @Waspin w jednym z wątków napisał: > jak chcecie, żeby TPA smakowało z powrotem normalnie to polecam
chefsflavours.co.uk Dowożą do Polski a ja jak ostatnio zamówiłem z edymu to się załamałem jaki syf oni pchają jako TPA w porównaniu

Mnie przekonał zamówienie zrobię za 50-60 funtów - w porównaniu z e-dym powinno być to samo (doliczając koszt wysyłki z UK)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RageH: jak będziesz brał to zerknij na ich mieszanki aromatów, bo kilka jest ciekawych, mają jeden z lepszych Unicorn Milków a z niedrogich mi smakuje Milk & Honey
Unicorn Milk


@Waspin: pewnie wanilia się przebija (przez pewien czas używałem lq na wanilii i mocno mi się przejadły) coś mnie ostatnio korci na jakieś cukierasy mleczne (ten smak cukierków mlecznych w złotych papierkach - nie pomnę nazwy le chyba werters, ewentualnie mleczno - troskawkowe) - spróbuję tego Milk&Honey zobaczymy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RageH: milk & honey dla mnie jest jak płatki gold flakes a unicorn milk jest mleczno-truskawkowo-cynamonowy, ale wanilię jakoś przy dnie też wyczujesz. Dzięki temu cynamonowi smak jest inny po prostu niż w unicormach konkurencji :) Generlanie firm w miksach jest masa, jest Vampire Vape z większą ilością smaków, są milkmany (one hit wonder) itd