Wpis z mikrobloga

@marc1027: Nie spontanicznie bo o minucie ciszy było wiadomo od wczoraj i od wczoraj a najpóźniej od dzisiejsego wczesnego rana plan obrad były ustalone - tak jak zawsze są ustalane wcześniej i pierwszym punktem miało być właśnie krótkie wystąpienie Schetyny zakończone minutą ciszy.
  • Odpowiedz
@matowy: Mogę tylko powiedzieć tobie i reszcie krzykaczy z tego wpisu, nie siejcie wiatru z którego burzy nie ma potem kto zbierać. W bezpośredni sposób swoim agresywnym zachowaniem tworzycie ludzi jak Sylwester, już niemówiący o tym, że nikt celowego działania nikomu tutaj nie udowodnił ani nie udowodni. Kaczyński mógł się spóźnić celowo na gęganie Schetyny bo kto by chciał słuchać tego „bystrzaka” a nie sądzę żeby minuta ciszy była wpisana do
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: a w ramach żałoby po śmierci prezydenta Kaczyńskiego , jeszcze przed potwierdzaniem zgonu, już podjęli kroki by przejąć urząd. PiS to nie bardzo moja bajka ale wychodzę z założenia ,że lepiej nie przeszkadzać niż robić imbę.
  • Odpowiedz
@gokihar: Państwo nawet przez moment nie może być bez "głowy" i zarządzania, prezydent jest zbyt ważną funkcja, żeby pozwolić na wakat na ty stanowisku. I tu masz rozwiązanie sekretu, a nie w spiskowym przejęciu urzędu. To po prostu odpowiedzialność za państwo.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Wszystko możliwe... przy czczeniu minutą ciszy Wajdy tez go przycisnęło bo wtedy gdy miał być punkt o minucie ciszy to wyszedł a po tym wrócił. Więc wszystko możliwe ... problemy ze zwieraczami w jego wieku to nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz
@perlikont nieobecność podczas minuty ciszy. Wątpię że jk zaryzykowałby takie zagranie nawet wyłącznie z punktu widzenia pr-owego. Stąd moje pytanie czy ta nieobecność jest potwierdzona, czy to tylko zestawienie zdjęć z internetu które znalazłeś/zrobiłeś
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Tak. Ta obecność jest potwierdzona ... z resztą sama Mazurek to potwierdziła na twitterze i w wystąpieniu przed kamerą: https://twitter.com/beatamk/status/1085494032246210561
Oraz w materiale wideo możesz to zobaczyć drugi materiał trochę niżej w artykule: https://www.tvn24.pl/minuta-ciszy-w-sejmie-kaczynski-mazurek-i-terlecki-nieobecni,900971,s.html
A gdybyś miał jednak wątpliwości że to przypadek to takich przypadków wśród działaczy PiS jest więcej:
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24370066,nie-tylko-kaczynski-nie-uczcil-adamowicza-minuta-ciszy-niemal.html
A tu wojewoda który nie chciał pozwolić (bo nie znalazł podstawy prawnej) na żałobę (dopiero po interwencji z góry
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: no ja się naprawdę zastanawiam jak mocno trzeba mieć głowę wypraną albo jak bardzo źle trzeba się czuć ze swoim wyborem w wyborach żeby bronić takich rzeczy i udawać że wszystko wporzo i że to "tamci" sieją mowę nienawiści.
W chwili kiedy powinniśmy zastanawiać kto tę wojnę skończy i jak to zrobić jak najszybciej to podziały są kopane jeszcze głębiej i społeczeństwo jeszcze bardziej polaryzzowane. Naprawdę nie wiem do ilu
  • Odpowiedz