Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabelle POMOŻECIE?

TLDR: Robię 5x #rozdajo żelków i książki i proszę o wsparcie w głosowaniu w konkursie.

Udzielam się tutaj na Mirko i doradzam tutaj w kwestii #inteligentnydom, czasem również #budownictwo - podpowiadam, robię AMA, piszę teksty. Dziś potrzebuję Waszej pomocy. Produkt naszej firmy został nominowany jako jeden z 10 najlepszych produktów dla architektów 2018 roku. To już jest wielki sukces, ale może być lepiej :). 5 najlepszych projektów wybranych przez Internautów będzie mogło zaprezentować się na najbliższym 4DesignDays przed setkami architektów i dziennikarzy. Chodzi o Program Technologiczny Domu - naszą autorską metodologię projektowania nowoczesnych instalacji domowych. Głosowanie zajmuje dosłownie minutę.

Co zrobić by zagłosować?
1. Odwiedź poniższą stronę:
http://www.propertydesign.pl/konkurs/design_it_up_projekt_na_starcie,44/
2. Wybierz "Futunext - Program Technologiczny Domu"
3. Wpisz swój e-mail i zagłosuj.

Potem już tylko potwierdzenie głosowania w mailu i gotowe! Nie otrzymasz spamu, ani nie zapiszesz się na niechciane newslettery. Z góry dziękujemy za wsparcie!

Żeby trochę podkręcić atmosferę małe #rozdajo - wśród plusujących i głosujących w konkursie (tego nie mam jak sprawdzić, ale wierzę, że chcecie pomóc i zagłosujecie ( ͡º ͜ʖ͡º) ) rozlosuję 5 egzemplarzy mojej książki "10 mitów inteligentnych domów" oraz zasponsoruję dla każdego paczkę żelków #gusto (wołam @ecco ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Losowanie jutro przez mirkorandom, zielonki też zapraszam :).
  • 40
  • Odpowiedz
(tego nie mam jak sprawdzić, ale wierzę, że chcecie pomóc i zagłosujecie ( ͡º ͜ʖ͡º) )


@Szloch: Jak nie masz? Przecież przychodzi email gdzie trzeba kliknąć w link aby oddać w pełni głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Tak - mail przychodzi, ale ja nie jestem organizatorem konkursu i nie zaglądam Wam do maili, więc tego nie mam jak sprawdzić. Z resztą Wykopki to fajne chłopaki, to i tak wiem, że będą głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Szloch Głos oddany :) Podeśle aż jakiś link, gdzie najlepiej kupić Twoja książkę? Jak nie wygram rozdajo to kupie, przyda się przed budową domu :)
  • Odpowiedz