Wpis z mikrobloga

@realbs: Po co wstawiasz film, który został dodany miesiąc temu jakby to była jakaś nowinka? Kto miał widzieć to widział, wyświetlenia spadły to robisz mu reklamę na wykopie? Nie widziałem żadnego filmu gimbera od kilku lat, teraz kliknąłem z ciekawości i jestem na siebie zły, że to zrobiłem, bo jednak wyświetlenie nabite. Pluję na ciebie i na siebie, bo odpisałem.
@realbs: Akurat obejrzałem tylko kilka sekund xDDddDDddddd
Mogłeś wrzucić zdjęcie gimbera i się odnieść do tematu, mogłeś też wrzucić kiedy temat był świeży, bo nie wierzę, że skoro go oglądasz, to dopiero teraz znalazłeś ten filmik, ale dobrze wiesz i ja wiem, że człowiek jednak kliknie, coś tam obejrzy. Na zdjęciu by nie zarobił, na wyświetleniach już się to przekłada na pieniądz ! tfu
Na szczęście mogę cię wrzucić #!$%@? na
@Aroneu: Znalazłem to chwile przed wrzuceniem na Twitterze i wrzuciłem na stronę, która służy do dzielenia się opiniami. Ty się do mnie #!$%@? o to, że sam w to kliknąłeś. Gratuluje.
@realbs: To jest filmik skopiowany praktycznie 1:1 a filmiku Lizzy Koshy i Davida Dobrika. Tylko tamci ludzie byli naturalniejsi. Miał zajebisty odbiór to polskie robaki stwierdziły, że sobie skopiują pomysł i nabiją trochę odsłon.
Boże jakie to jest nieporadne i sztuczne xD
dla zainteresowanych orginał tu klik
@realbs Boże.. Gdybym ja się rozstawała z chłopakiem po kilku latach związku, to pewnie nie mogłabym długo się pozbierać, a oni tak po prostu ze śmiechem sobie filmiki nagrywają xD