Wpis z mikrobloga

Mirabelki, które bawią się w #hybryda, którą firmę polecacie?
Chodzi mi o zestawy startowe, jak i pojedyncze produktu (lakier, lampa itp itd)

Semilac czy NeoNail? A może coś innego (co?)?

#rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #uroda #paznokcie #pielegnacja ? #kiciochpyta
MrsHyde - Mirabelki, które bawią się w #hybryda, którą firmę polecacie?
Chodzi mi o ...

źródło: comment_aCwdgYCmMKY0vm7rxqd4LaCfH9HcttIs.jpg

Pobierz

Semilac czy NeoNail?

  • Semilac 21.4% (6)
  • Neo Nail 64.3% (18)
  • inne .... (jakie? napisz w komentarzu) 14.3% (4)

Oddanych głosów: 28

  • 14
@MrsHyde: Tutaj jest dużo fajnych wskazówek. www.chillife.pl/hybryda-krok-po-kroku-dla-poczatkujacych/. Ja kupiłam z semilaca, ale z lepszą lampą (zestaw po 200 zł) i nie żałuję :) jak tylko dla początkującej i tylko dla siebie to myślę, że idealnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kressska: też kupiłam zestaw startowy ( z lampą 12 W ....(°° ) na swoje potrzeby i jestem w sumie zadowolona, ale wiem, że lampa słaba. Mam wszystko z Neo Nail i stąd sobie dokupuje, ale nie mam porównania z innymi markami i ciekawa jestem...
@MrsHyde: ja w sumie dopiero jestem przed swoją pierwszą hybrydą, dostałam zestaw od niebieskiego na urodziny i boję się go ruszyć. :D Ale niebieski kompletował zestaw przy pomocy kumpeli, która żyje z robienia paznokci i chwilę z nią na ten temat rozmawiałam. Ogólnie odradza produkty semilaca, że niby często uczulają itp. (i z takimi też opiniami spotkałam się w necie), a poleca produkty indigo, zwłaszcza jakąś nowość - bazę mineralną (?)
@MrsHyde: jak możesz doinwestować to polecam zestaw nailac, ewentualnie kupienie lampy na allegro jakiejś 36w i samej kompletowanie rzeczy (np. spn, nailac, indigo). odradzam Ci wszelkie lampy typu mostek jak ze zdjęcia w poście
@MrsHyde: uuu jednak nailac ma lampę 24w z zestawie. to kup na allegro jakąś sunone 36w i dokup lakiery i bzdety osobno. tak czy siak mają dobrą jakość produktów, ale lampa zamknięta (nie mostek) od 36w wzwyż posłuży Ci dłużej i jest bezpieczniejsza. jak coś to wal na pw mogę pomóc