Wpis z mikrobloga

@aircod: To zależy, Diablo i Diablo II są na pewno 1000 razy lepsze od Path of Exile, które z kolei jest nieco lepsze od Diablo III, ale i tak w dzisiejszych czasach praktycznie tylko te 2 tytuły liczą się i rządzą całym gatunkiem Hack'n'Slash.

Co do Diablo III - wszystko opiera się o grind. To nie jest tak, że konkretny boss coś dropi konkretnego, bo możesz dostać z niego wszystko -
  • Odpowiedz
  • 1
@aircod Chyba jest jeszcze dostępna opcja starter, mniej więcej 1/3 pierwszego aktu. Zobacz sobie. D3 do casualowego grania jeszcze ujdzie, poza tym to martwa gra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Grałem w startera i Diablo wydało mi się bardzo dynamiczne no i lepiej rozplanowane fabularnie aniżeli PoE. Chyba rozważe kupno
  • Odpowiedz
@aircod: w Diablo 1 i 2 w obecnych czasach zestarzała się już trochę grafika. Mimo to nadal bardzo dużo ludzi w to gra, nawet online. Dla samej fabuły i przyjemności z rozgrywki - polecam. W D3 masz bardziej nowoczesną grafikę, która z kolei nie wszystkim przypadła do gustu, fabularnie jednak również daje radę. Szkoda, że to troche zaniedbany przez Blizzard produkt, bo od kilku sezonów nie weszło nic ciekawego :(
  • Odpowiedz
@aircod: Jeżeli chcesz przyjemnej rozwałki do odstresowania się to zdecydowanie D3, jeżeli chcesz maksować co się da i korzystać z ogromu możliwości to POE. Wybór należy do Ciebie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exxan Tak, zakupiłem grę i właśnie rozpoczynam Akt V. To był słuszny zakup. Dziękuję za komentarze :D
  • Odpowiedz