Wpis z mikrobloga

Ohydnie? Ja mam teraz Paska B7 i następny będzie B8 R line. Nie uważam że jest ohydny,


@marcel_pijak: tak samo jak Skodziarz uważa, że kupił samochód xD. Weźcie ludzie się ogarnijcie, gadacie takie głupoty, że głowa mała - znam ja VAGowskie plemie, będziecie płakać i płacić za naprawy tych psujnych aut, ale w rozmowie to najlepsze, najmniej palące auto Premium, nawet jeżeli będzie mowa o UP'ie.
@marcel_pijak: xD szkoda, że znam ludzi, którzy do 120K mieli wymieniane silniki, skrzynie i inne rzeczy, często na gwarancji, nieraz płacili z własnych pieniędzy, ale w rozmowie VW i tak najlepsze, najukochańsze auto, PRAWIE się nie psuje.

120K przy obecnej technice to jest nic dla (dobrze zaprojektowanego) samochodu - sam obecnie zmieniam często auta na salonowe, bo mogę, ale wiem, że przy odpowiedniej kulturze technicznej dla auta azjatyckiego (koreańskiego albo japońskiego)
@orzelek12: tobie Kolego za 6K więcej mogę zaproponować nowe bazowe Rio z automatem, bardzo fajne auto, 6 automat hydrokinetyczny, nie do zabicia, silnik 1.4 100KM.

Mówienie o sedanie PREMIUM gdy nie ma się nawet na podstawowe Rio z automatem jest trochę... well... dziwne ;].
@Student_AWAS: I oczywiście Ty jak polecisz jakieś auto/model - to nie ma #!$%@? we wsi, na bank do np 120 000 gwarantujesz że nic sie nie stanie. Idiotyzm. Znajomej w Corolli dieslu przy 56000 km rozwalił się silnik.. Taa, super zajebiste niezniszczalne Toyoty. Przepraszam, bo nie lubię hejtować ale #!$%@?ą mnie tacy "eksperci" co pozjadali rozumy i ich zdanie jest jedynym słusznym.

Jak ktoś lubi jeździć Tavrią - proszę bardzo. Ja