Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i nadeszła pora na mnie, aby wyrzucić z siebie co nieco.

Rozstałam się niedawno z chłopakiem. Byliśmy ze sobą pięć lat, był moim trzecim partnerem seksualnym.
Poprzednie związki, tak samo jak i ten, zawaliły się przez sprawy łóżkowe. Niedogadywanie się w tych sprawach tworzyło pretensje, pretensje frustracje, frustracja awantury. Przez ostatnie 1,5 roku kochaliśmy się raz na dwa miesiące. Myślałam, że to przejściowe, że mu przejdzie po jakimś czasie. Pytałam się wiele razy co jest nie tak- słyszałam tylko, że wszystko jest okej, żebym nie wymyślała, on jest po prostu zmęczony. Starałam się ze wszystkich stron- bardzo dbam o siebie, więc nic z rzeczy higienicznych nie mogło być powodem, ubierałam zawsze ładną bieliznę, chodzę na siłownię i jestem szczupła. Próbowałam robić podchody- rozkręcać go tak, aby miał na mnie ochotę, a czasami spontanicznie się do niego dobierałam. Nic nie działało. Niedawno o tym myślałam i dotarło do mnie kiedy to się zaczęło psuć- w momencie jak opowiedziałam mu o swoich fantazjach, o tym co lubię w łóżku- totalne zdominowanie, seks analny, finish na twarz.. no ogólnie to, co powinno raczej faceta kręcić.. I od tamtej pory zaczął się zamykać w sobie. Seks trwał parę minut i w stylu "odbębić i pójść spać". Poprzedni związek tak samo się zakończył- były wyzywał mnie od dziwek, bo normalna dziewczyna tak się w łóżku nie zachowuje.
To coś ze mną jest nie tak? Powinnam mówić o tym co mi się podoba moim przyszłym facetom? Czy może powinnam poczekać, aż oni mi coś zaproponują w łóżku? Jak wy traktujecie dziewczynę, która mówi co ją kręci?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dziewczyna marzenie dla prawdziwego faceta. Po prostu pechowo trafiłaś na facetów nie mających większych potrzeb. Patrząc po kumplach to mam niestety albo stety wrażenie, że wbrew pozorom większość facetów jest grzeczniejsza niż wskazywalyby filmy dla dorosłych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz