Wpis z mikrobloga

@totalski: kolego, skoro juz sobie ulzyles, to wyjasnij mi jak mialem isc do kierowcy siedzac w domu? Fotke dostalem od mojej dziewczyny, ktora jechala tym autobusem moze minute. Wiesz wroclaw, 6 rano, brak korkow przystanki co 300m.

Strzelila fotke, a wyslala mi ja z tekstem "patrz czym jezdzimy po wroclawiu" juz po wyjsciu z pojazdu. Nie zamierza tego #!$%@? na facebooka/insta czy gdziekolwiek indziej, tylko zglosic mpk. Niestety mpk we wroclawiu
@PurpleHaze: twój różowy nie mówi po polsku? Skąd wiesz kiedy kierowca ten autobus przejął? Życzycie sobie by co przystanek wychodził z kabiny i wóz oglądał? Najprostsze możliwe ludzkie zachowanie - zgłosić nieprawidłowości obsłudze. I do spieprzone. No ale będą plusiki. brawo
@totalski: ty serio nie rozumiesz co czytasz, czy tak po prostu w piatek z rana, z dosc sporym zacietrzewieniem bronisz cholera wie czego?

To bylo zaschle nie swieze, z tego co patrzylem po rozkladzie kurs prosto z zajezdni, autobus dzienny, jakies 15min od zajezdni do przystanku na ktorym wsiadala dziewczyna. Wiec to co widac na fotce, nawet jesli "stalo sie" na nocnym kursie (o ile ten pojazd jezdzil jako nocny), to
@Antyradek: byc moze, ale jak pijany seba narzyga w nocnym, to to bedzie tak przez caly dzien jezdzic po miescie?
Moim zdaniem, kierowca w zajezdni powinien ogarnac stan autobusu i nie tylko czy swiatla i hamulce dzialaja, ale rowniez to jak wyglada wnetrze.
MPK nie wozi workow z kartoflami, chociaz patrzac po stylu jazdy niektorych kierocow i motorniczych, mozna odniesc takie wrazenie ( )