Wpis z mikrobloga

"Wrocław: auto kompletnie zniszczyło wiatę przystankową przed Magnolią. Na szczęście w tym czasie nie było na nim pieszych. Kierowca auta nie zdążył wyhamować przed światłem i, chcąc uniknąć zderzenia z autem przed nim, zjechał na chodnik"

Aha czyli debil myślał, że koleś przed nim przejedzie na czerwonym xDDDDDDD
Ciekawe co byłoby dla niego bardziej kosztowne, wjechanie w dupe kolesiowi czy #!$%@? przystanku. Zważając jak bardzo #!$%@? jest przystanek to chyba wjazd w dupę byłby bardziej bolesny, hmmm

#wroclaw
Reepo - "Wrocław: auto kompletnie zniszczyło wiatę przystankową przed Magnolią. Na sz...

źródło: comment_0h0LWZy0j6UmYsMQ1KQfGavrgDpsJ5xM.jpg

Pobierz
  • 44
@Reepo: Well dopóki ludzie nie będą dostawać za przejazd na czerwonym tak to będzie wyglądać. A nie będą zgłaszać bo trzeba ruszyć tylek na Policję i jeszcze Cię mogą tachac jako świadka.
@Darth_Gohan: wiesz #!$%@? mnie tylko jedna rzecz. Policja stoi często na przejściu przed magnolią, bo to łatwe i wygodne mandaty (ludzie przełażą na czerwonym bo przejście krótkie i mało co jeździ). A dosłownie 15m dalej co zmianę świateł przejeżdża ci 3-4 idiotów na czerwonym w dodatku szybko, bo na czerwonym to i przejechać trzeba żwawo. Ja już wiem, że muszę odczekać 5s swojego zielonego, ale jak ktoś nie wie to pozdro,
Reepo - @Darth_Gohan: wiesz #!$%@? mnie tylko jedna rzecz. Policja stoi często na prz...

źródło: comment_ODYFwQ4zNtSRqCixj8e0Sn2qKdiNKZwt.jpg

Pobierz
@Reepo: w sumie w poście zapomniałem też o "zwykłym" przejezdzaniu na czerwonym (bez strzałki), bo to też jest nagminne. I już mniejsza o te 0,1sek od czerwonego, ale cymbaly potrafią dobre 5 sekund po dalej wyjeżdżać (szczególnie w korku)
@dzek: no tam na legnickiej to jedzie zwykle ciąg samochodów i to tak grubo po czerwonym, jest jedno miejsce do obserwacji gdzie widać światła pieszych i samochodów, tam jest normalnie margines ustawiony, żeby takich sytuacji nie było a i tak 3s po zapaleniu zielonego dla pieszych ci jadą