Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@Grzolsat: lubię go i oglądam regularnie od jakichś czterech lat, ale nie da się ukryć, że coraz częściej potrafi zrobić z siebie strasznego hipokrytę i że poziom odcinków zwyczajnie spada. Imo najbardziej dowalił nie w ostatnim odcinku między innymi o Adamowiczu, ale w niedawnym, z którym pokazał kilka niekorzystnych ujęć z MN i stwierdził, że ogółem marsz jest bardzo złym pomysłem, ale Woodstock zachwala co roku i puszcza nagrania, które ukazują
  • Odpowiedz
@Grzolsat: mnie najbardziej #!$%@? jak swój #!$%@? content i to ze ludzie nie chcą go oglądać zwala na Algorytmy YouTube bo przecież mój content taki zajebisty a tylko tyle osób widziało mój ostatni odcinek tu powinno być dziesięć razy tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@Fistinger_Cumshoter Nie oglądam, ale oglądałem. Bardzo dawno. Ale z ciekawości wróciłem aby zobaczyć jak się zmienił i zwyczajnie się zawiodłem. Takiej ilości nieśmiesznych żartów i infantylnego humoru nie widziałem od bardzo dawna.
  • Odpowiedz
  • 53
@musieqkks A najlepsze jak w swoim filmie ma jakieś obrzydliwe żarty np. "ruchanie bezdomnej #!$%@? chorą na czerwonkę" i później płacze że "YOUTUBE DAŁ MI NA FILM 18+ I NIE ROZUMIEM DLACZEGO!!!!!1!11!1!1!"
  • Odpowiedz
Ciekawe jak udało mu sie ją namówić na ten bezbecki syf i jak ona głupia musi byc

@Anty_Chryst: akurat Rubik nie wygląda na zbytnio ogarniającą. Parę razy jej słuchałem i jej odpowiedzi były na tak niskim poziomie i były tak głupie, że aż się przykro robiło, że ktoś kto tak odpowiada ma aż taką publiczność.

@Grzolsat: Z tego wszystkiego najlepsze co ma ten gość to żonę i tylko żonę


@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Grzolsat: to powinien być pierwszy obrazek jak się wpisuje w Google "edgy humor dla trzynastolatków myślących że sa mądrzejsi od całego świata"
grrr takiego forsowania bycia oswieconego edgy gościa to dawno nie spotkałem
  • Odpowiedz