Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo Żadne urojenia. W swoim filmie o nienawiści dodał komentarz w którym napisał "Oczywiście - bardziej ostatnimi czasy ze strony PiSu dociera do mnie retoryka agresji i brzydkiej nietolerancji". W każdym filmie robi sobie żarty z Kaczyńskich, z Macierewicza, z katastrofy Smoleńskiej i ani razu nie zażartował z np. Grzegorza Schetyny, Ewy Kopacz i innych, albo robił to bardzo bardzo rzadko.
@Grzolsat: jest bezbekiem, to prawda, ale do bycia najwiekszym to mu brakuje bardzo dużo. Wszystkich nie znam, ale np. smiechawatv, #!$%@? i ich zenski odpowiednik (zapomniałem nazwy), polishsausage. To tak na szybko z głowy. A i cyber Marian. Tzn nie w całości bo miał kilka zabawnych przeróbek, ale ma serie gdzie robi filmiki ze starych nieśmiesznych kawałów i to jest mega żałosne.
"Oczywiście - bardziej ostatnimi czasy ze strony PiSu dociera do mnie retoryka agresji i brzydkiej nietolerancji


@Grzolsat: to jest fakt. Bo wcale nie mowia o zdradzieckich mordach, gorszym sorcie, kanaliach, bandytach i zdajcach. Zadna inna mainstreamwa partia tak nie robi. Nie aż tak agresywnie.

W każdym filmie robi sobie żarty z Kaczyńskich, z Macierewicza, z katastrofy Smoleńskiej


@Grzolsat: z katastrofy smolenskiej sie zartuje bo pis i macierewicz zrobili wokol tej
@Fistinger_Cumshoter Nie oglądam, ale oglądałem. Bardzo dawno. Ale z ciekawości wróciłem aby zobaczyć jak się zmienił i zwyczajnie się zawiodłem. Takiej ilości nieśmiesznych żartów i infantylnego humoru nie widziałem od bardzo dawna.


to na #!$%@? ten cały post jak nie oglądasz japrdl
Mógłbyś mi odnaleźć jakiś materiał, w którym macierewicz tak mówi?


@KirsxXx: akurat tego z rakieta nie moge teraz znalezc, to jest takie stare ze mozliwe ze juz zostalo usuniete. Ale zobacz tutaj, mowi ze opublikuje film jak tupolew wybucha w powietrzu cos kolo 12 minuty. Ja juz 6 lat czekam na ta publikacje!!!
Wlasnie o tym mowie, zadna inna partia nie #!$%@? takich glupot bez zadnych dowodow. Od 3 lat teraz
TurboDynamo - > Mógłbyś mi odnaleźć jakiś materiał, w którym macierewicz tak mówi?

...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Grzolsat: niektóre filmiki typu "rzeczy które #!$%@?ą w...", zdupping tigera i kobry albo program puk puk to my były zabawne, ale drażnią mnie non stop już nieśmieszne żarty o dildosach i odbytach (tu koniecznie dźwięk tosty czy gejowski orgazm). Wulgarny lecz pomysłowy humor zawsze na propsie ale jakieś gierki słowne że wtrąci #!$%@? w jakieś inne słowo to już sie robi nudne i rozbawi chyba tylko 12 latkow, którzy są chyba