Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski
tak wybrzydzacie ze rozowe was olewaja, macie pretensje do kazdego tylko nie do siebie
chcecie wyrwać dziewczyne 8/10 bedac nikim. i to nie zadna logika rozowych paskow ze was olewaja albo ze polki tylko WASZA. probujecie byc tacy poprawni ale pomyslcie co wy byscie zrobili gdyby podeszla do was jakas gruba glupia laska, no pewnie by ja byscie olali.ja tam mysle ze nawet gdybym wam dawal rady to i tak zostaniecie nieudacznikami i co najwyzej zostaniecie bankomatami dla dziewczyn bo wedlug mnie wlasnie jesli facet jest bez wartosci to jest bankomatem , to taka ostatecznosc
  • 7
  • Odpowiedz
@Crocke82 To jest często strach przed porażką - "Nie zagadam bo co ja zrobię jak się nie uda ?!?!". Trochę to trwało zanim to zrozumiałem żeby się nie przejmować niepowodzeniami. Trzeba próbować do skutku -> Nie udało się raz, nie udało się dwa razy ale... za którymś na pewno się uda :) Pisze to z perspektywy człowieka który miał wiele fajnych przygód, a teraz jest stabilizacja i życiowy #wygryw :)
  • Odpowiedz
po za tym rozmawialem z wieloma dziewczynami i one serio nie gryzą , serio są spoko i nie maja jakichs wymagań. trzeba byc naprawde glupim aby was olała


@Crocke82: tymczasem dwa posty niżej

a kto by chcial miec chlopaka #!$%@? metr 1,65 no pomysl troche

xD
  • Odpowiedz
@Crocke82 Dokładnie:) Moim zdaniem lepiej spróbować i żeby się nie udało niż wymięknąć i w ogóle nie spróbować i później rozmyślać "A co by było gdybym spróbował..." To jest właśnie prawdziwy #przegryw - bać się spróbować
  • Odpowiedz
@Crocke82 Ogólnie? Bardzo różne:) W 2017 przeczytałem ponad 35 książek, w 2018 było niestety dużo gorzej - pewnie z 10... Ale na 2019 zamierzam znowu przycisnąć z tematem:)
  • Odpowiedz