Wpis z mikrobloga

Hej. Jak to jest z edycjami lokalizacji? Warto to zgłaszać w ogóle czy ludzie w opr i tak patrzą na intelu jaka była pierwsza lokalizacja i odrzucają nową bez zastanowienia?
Otóż zgłosiłem przesunięcie źle umiejscowionego portalu w galerii handlowej. Normalnie fontanna jest przy głównym wejściu gdzie nie ma problemów z gps, ale ktoś ją dodał źle zupełnie po drugim końcu gdzie połowie graczy w ogóle gps nie łapie.
No i propozycja została odrzucona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ingressopr #ingress
  • 7
@BDJQP: na zdjęciu portalu widać ogromne przeszklone wejście do galerii i budynki po drugiej stronie ulicy. Pytanie tylko który streetview opr pokazuje. Jeśli najbliższy nowej lokalizacji to widać tam zarówno przeszklone wejście jak i budynki. Chociaż ja tam wiem na co patrzeć a ktoś kto tam nigdy nie był może i mógł przeoczyć takie szczegóły.

@taktoto: ten portal istnieje od trzech lat co najmniej, w dodatku miasto jest ekstremalnie biedne
@GokuMK: największą porażką to jest to, że nie da się dodać jakiegoś komentarza do tych edycji, żeby wytłumaczyć zmianę. Mi dzisiaj przyszła odpowiedź edycji - zgłaszałem ją w czerwcu. xD A to chyba i tak szybko przeszło.