Wpis z mikrobloga

18 stycznia- 9/18 dni w tym miesiącu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiecie co, w sumie mam już półmetek w moim miesięcznym zadaniu w zwalczeniu #prokrastynacja pod tagiem #zniszcznieroba, ale jakoś tak mało się cieszę z tego.

Potwornie ciężko mi przyszło zrobienie czegokolwiek o czym pisałam w tym wpisie, ale właściwie jak sobie pomyślę to 4/5 z tego co miałam zadane na dzisiaj to zrobiłam (poza angielskim bo nuda, i niby "czasu mi nie starczyło" -. -). Tylko tego pisania pracy to było skrajne minimum, bo jak z zegarkiem w ręku skończyłam po godzinie. Wkurza mnie to, te moje nie branie tego na poważnie i z odpowiednią ambicją. Nie chcę widzieć siebie takiej. ()

Dobra koniec na dzisiaj tej dramy, ale już powinnam być czujniejsza, bo powtarza się powoli to co zawsze gdy nie odnoszę sukcesu i czuję, że wiem co temu pomaga, ale o tym jutro.

Pa pa i trzymajcie się nocne, mam nadzieję że nie-leniwe Mirki. :)
  • 10
@innigri o kurde, brzmi ciekawie :D zostawiam taktyczny komentarz, żeby poczytać jutro. Sam zrobiłbym podobne wyzwanie, bo ostatnio jest z tym coraz gorzej.
Ważne, że udało ci się zrobić to minimum ;)
@innigri: jedną z podstaw zaburzeń nastroju jest nieuregulowany cykl dobowy. Psychologowie zalecają w takich przypadkach podjęcie pracy, która wymusza stałe i ludzkie pory spoczynku. U mnie zadziałało, póki miałem zajęcie :P
@PanNocebo dziękuję za komentarz. :)
No mowią, ze najważniejsze jest to aby próbować, ale ja juz tyle niepowodzeń mialam na tym polu, ze tym razem nie moge odnieść porażki, więc tym razem zaebie tego prokrastynacyjnego stwora. Tobie tez polecam i to od zaraz, zwłaszcza jeżeli czujesz z tego powodu dyskomfort psychiczny.

@pierzak ale ja pracuje i to juz od 5 lat. Wstaje o 7 o 15 wracam, wiec git. :p A zaburzeń nastroju jako takich nie mam, tylko poczucie zawodu na sobie ale dziękuję za poradę.
@pierzak a to o czym piszesz to jeden z elementów tzw. Terapii przez pracę, czyli czegoś co mimo tego ze brzmi troche niewolniczo i tandetne serio działa. Właśnie dzieki zdrowej rutynie i budowaniu poczucia celowosci w zyciu.