Wpis z mikrobloga

Pieprzona, prokrstynacyjna maupa, aghhhhr!! || oj ciezko dzisiaj ze #zniszcznieroba i ciężko wyjść spod kołdry, mimo ze sporo rzeczy do robienia dzisiaj mam, a godzina juz późna noo!
Dobra, to powody dla których musze DZISIAJ ruszyć dupala:

-musi coś jeść, więc wyprawa do sklepu
-musi coś zrobić jeść, by coś jeść
-paczuszka czeka w paczkomacie
-pisanko pracy, bo wczoraj nie pisało a sporo jeszcze do zrobienia leniuchu -. -
-i to nie trzeba ale jak sił i chęci starczy to moze angielski hmm?

Kurnaa noo, ciemno, zimno wychodzic się nie chce, robic tez nic się nie chce. Zaczynam myśleć ze znam jeden z powodów aktywacji trybu leniwiej maupy, ale to jeszcze musze zbadać. Odezwę się pozniej, i mam nadzieję że wpis nie będzie o tym, że straciłam odrobinę szacunku do siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@innigri: Miałem kurczaka robić, ale też mi się nie chce dla samego siebie. Dla dwojga to już by była inna historia...

No ale nie będę zapraszać, bo to Ty masz się motywować i masz robić. ||
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hedage to mam dla nas zadanie na dziaiaj polegające na poczuciu zobowiązania, tj. pod koniec dnia pochwal sie we wpisie tym co Ty upichciłeś, a ja podzielę się raportem jedzeniowym od siebie. Moze pomoże nam to przebić tę scianę dzisiaj i przy okazji nie bedziemy głodni. XD Kto tego nie zrobi ten jest najleniwszym leszczem.
  • Odpowiedz
@innigri: No to ja będę leniem jedzeniowym dziś... ;-; Jutro zrobię. ^_^

Ale żeby nie było, że tak zupełnie nic nie robię, to ściągnąłem sobie Android Studio i będę się uczyć robić apki mobilne, o. :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hedage masz szczęście bo w regulaminie tego niedorobionego zadania widnieje informacja, że leniem nie moze zostać osoba, która danego dnia robi coś w kierunku swojego rozwoju, ale badz czujny nastepnym razem. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Ja natomiast pozdrawiam z zakupow. :p
  • Odpowiedz
@innigri: Nie, nie, nie! xD Tak przy okazji tylko wspomniałem, że mam. xD

Obiad to będzie kurak z ryżem i papryką w jakimś fiksie od Knorra, pewnie padnie na Carbonarrę, bo ostatnio sporo było tego do dań chińskich, więc czas na jakąś odmianę. :D
  • Odpowiedz