Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MichasQGP: ale to nie jest wina urzędników. Nikt im nie powiedział że mają to weryfikować, to tego nie robią. Z resztą nie wiem jak by to miało wyglądać.. złożone oświadczenie właściciela, w teorii miało wystarczyć. Powinni #!$%@? kary bo Januszem będą się czuli bezkarni.
@TheMan: nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale w przepisach jest mowa o takim oświadczeniu

(Dz. U. z 2017, poz. 2355 z późn. zm.)

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY I BUDOWNICTWA

z dnia 11 grudnia 2017 r.

w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów oraz wymagań dla tablic rejestracyjnych

§ 2. ust. 3. W przypadku wniosku o rejestrację dotyczącego pojazdu, dla którego mają być wydane tablice rejestracyjne, o których mowa w § 27
@murdoc: generalnie mam #!$%@? bo niepełnosprawni umysłowo sami się oznaczają ale lada dzień zabraknie tych tablic dla osób które faktycznie będą ich potrzebować...ministerstwo zrobiło wielki krok w stronę posiadaczy aut amerykańskich lub sprowadzanych z USA ale jak zwykle polskie januszostwo zabija każdą inicjatywę...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polancky: a skąd masz dane, że zabraknie? Chętnie poczytam.
A tak poza tym to serio aż tak Cię to boli żeby w sobotę o 11 musisz w ludzi rzucać "niepełnosprawnymi umysłowo" i "januszostwem"?