Wpis z mikrobloga

Szkoda mi kobiet Adamowicza. Tej najmłodszej która ledwo zapamięta ojca, tej starszej która wchodzi w najważniejszy okres życia bez niego, żony która została sama i matki która pod koniec życia dostała taki cios. I wszystko to przez jedną przepełnioną nienawiścią gnidę.
#adamowicz
  • 41
  • Odpowiedz
@szymeg7: Dlaczego akurat tych kobiet? Nie tak dawno doszło do tragedii w czeskiej kopalni,gdzie zginęło 12 Polaków osieracając swoje rodzinny i pozbawiając je dochodu. Masz tu jakiś wpis jak to ci żal tych ludzi?
  • Odpowiedz
Szkoda mi kobiet Adamowicza. Tej najmłodszej która ledwo zapamięta ojca, tej starszej która wchodzi w najważniejszy okres życia bez niego


@szymeg7: ludzie umieraja codzinnie, czy to na raka, czy to ze starosci czy w wypadkach samochodowych i ich kobiety/ mezowie/ dzieci sa tak samo poszkodowani, albo gorzej bo nie dostana tak wysokiej renty po ojcu.

Nikt nie daje o nich #!$%@? dopoki nie mozna wybic sie na mirkoblogu na fali popularnosci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Asteroida: a na świecie dziś zginęły tysiące ludzi. Niezły #!$%@? z tego opa, że nie jest mu żal ich rodzin, nie?

  • Odpowiedz
@resuf @Ka4az: Napisałem że szkoda mi rodzin górników, dziewczyn z koszalina. Że żal nawet ludzi którzy giną codzinnie w wypadkach. Ale wkradły się pewne wulgaryzmy i komentarz poleciał jak widzę xD
  • Odpowiedz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: dokładnie, czas zleci, wrócą do codzienności i będą sie pławić w luksusach. Bardziej mi szkoda rodzin, które są biedne i tracą jedynych żywicieli rodziny. Ostatnio w pracy robiliśmy zbiórkę na taką rodzinę, gdzie matka została sama z dwójką dzieci po wypadku męża. Nigdy nie byli zamożni.
  • Odpowiedz