Wpis z mikrobloga

Szkoda mi kobiet Adamowicza. Tej najmłodszej która ledwo zapamięta ojca, tej starszej która wchodzi w najważniejszy okres życia bez niego, żony która została sama i matki która pod koniec życia dostała taki cios. I wszystko to przez jedną przepełnioną nienawiścią gnidę.
#adamowicz
  • 41
  • Odpowiedz
@szymeg7: Dlaczego akurat tych kobiet? Nie tak dawno doszło do tragedii w czeskiej kopalni,gdzie zginęło 12 Polaków osieracając swoje rodzinny i pozbawiając je dochodu. Masz tu jakiś wpis jak to ci żal tych ludzi?

@Asteroida: Bo akurat tych kobiet jest jemu szczególnie żal. Czy każdy z nas musi czuć do każdej sytuacji te same emocje? I przestać kłamać, że "pozbawił dochodu".... Zapewne sytuacja finansowa się pogorszy ale stwierdzenie, że "pozbawił
  • Odpowiedz
Ja pier xddd komentarze serio na poziomie i licytowanie, ze inni mają gorzej XD zawsze ktoś ma gorzej, takie jest życie. Tylko nie wszystkich mordują na scenie, podczas największego święta charytatywnego w kraju, na oczach kilku tysięcy ludzi.
No ale to, ze zabili człowieka to w sumie trudno, bogaty był, mniej szkoda... ale ci górnicy to biedni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szymeg7 twój pierwszy wpis był spoko, ale te dalsze wysrywy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dej mje dowody, bo jak w ogóle można pamiętać, że gość nie był święty

No kolego, nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale w moim jak ktoś zapomina, że ma jeszcze parę mieszkań to albo jest upośledzony, albo kłamie. Co w żaden sposób nie wyklucza współczucia w stosunku do rodziny - choć mi najbardziej
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: No w moim świecie nikt nie sra na drugiego bez dowodów. Oprowadź mnie po tych mieszkaniach, bo ja uważam że twój ojciec to seryjny pedofil. Dowodów nie mam, ale w twoim świecie to nie problem, co?
  • Odpowiedz