Wpis z mikrobloga

Zatrzymaj się na chwile Mirku, właśnie bije Ci serce czujesz? Czujesz ze zyjesz? Ja właśnie sobie uświadomiłam ze kiedyś wszyscy umrzemy i mnie nie będzie i ogarnął mnie strach :(
  • 19
  • Odpowiedz
@jabadabadupka Nie powinnaś zwracać na to takiej uwagi, wszak nie zależy to od Ciebie. Skup się na tym co sprawia Ci przyjemność, radość, szczęście - i rób to, myśl właśnie o tym. Lepiej przeżyć życie będąc szczęśliwym niż odliczając dni do śmierci ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jabadabadupka: Leżenie w szpitalu i powolne umieranie w bólu. Codziennie mi przychodził lekarz i mówił, że mój stan się pogarsza, aż przestałam oddychać i straciłam przytomność. Mama się później przyznała, że lekarz jej powiedział wtedy, że umrę w ciągu doby. Ale niespodzianka - obudziłam się, choć tego nie pamiętam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jabadabadupka: nie usłyszałam diagnozy. Słyszałam tylko, że się pogarsza i nie wiadomo co mi jest. Głównie dlatego się bałam. Więc zaczęłam się oswajać że śmiercią. Zaczęłam wmawiać sobie, że umrę. Na początku był strach i panika, ale potem przeszło w neutralność. Jak ból się nasilał to myślenie o śmierci mnie pocieszało, że już niedługo umrę i nie będę tego czuła.
  • Odpowiedz