Wpis z mikrobloga

Wiem jak sie zabrać za te smieszne pseudo sklepy z dopalaczami, i to lepiej niż te śmieszne miejskie straże, ale normalnie bym tam wpadał i te maszyny im #!$%@?ł gaśnicą by już sie do niczego nie nadawały, i nie nie biorę dopalaczy ale mi znajomy pokazal jak to funkcjonuje, #!$%@? ich śmieszne sprawy sądowe, chcieli zarobić spoko, ale macie #!$%@? interes wtedy #!$%@? i Dziękuję i do roboty #narkotykizawszespoko
  • 13
@Rolexarmaniyebut: A myślenie masz jakbyś je brał... Albo to bait, albo jesteś skrajnym imbecylem, nie masz prawa niszczyć cudzej własności i poniósł byś za to odpowiedzialność karną. A tyle dobrego byś narobił, że on dostałby za to odszkodowanie od państwa i zadość uczynienie od ciebie... Prawo jest po ich stronie, bo oficjalnie są to odczynniki chemiczne przeznaczone do badań, a nie środki odurzające.
@Hehehe115: @Fukmistrz: hehe czekałem na was, prawo jest po ich stronie spoko, tylko jakbym dostal kare za zniszczenie automatu z dopami i jeszcze polski sąd by mi to orzekł to bym ich #!$%@? wyśmiał, nie boje sie prawa bo zawsze jest naginane śmiecie. Koleżko tu prawo nie ma nic do gadania. Tu by już wpadła bron biała i palna. Chyba nie wiesz kto tym operuje. Ale też nie wiesz komu
@Fukmistrz: nie chyba ci się cos odkleja. Dla mnie dopy to najwieksze gówno, juz i tak jesteśmy wystarczająco oglupieni. równie dobrze mogą budapren sprzedawać do wciagania, czemu nie? Nikt ci nie kupi budaprenwnos ale konkreta juz w sumie kupią
@Rolexarmaniyebut: ej ty albo masz chorobę psychiczną, albo te dopy wyżarły ci mózg. Wyśmiał byś ich? No już to widzę jak siedzisz na dołku, dostajesz zarzuty na kilka lat i ich wyśmiewasz. Zresztą nie zdziwił bym się jakby ta cała siatka narkotykowa była powiązana z policją i politykami, jakby chcieli to dawno by to zlikwidowali, ewidentnie robią na tym biznes.
@Hehehe115: dlatego ci napisalem że nie wiesz komu ci ludzie podpadli, to nie chodzi o to ze będę chodził od szopa do szopa rozpierdlając im sklep. Teraz na rynku trzymają sie tylko najtwardsi czyli największe #!$%@?, tu prawo nie ma nic do gadania, ja zawsze miałem tyle oleju w głowie zeby wiedzieć ze kleju sie nie wciąga i nie jara ale jak zobaczyłem co te dopy zrobiły z ludzi ktorzy gdyby
@Rolexarmaniyebut: Komu podpadli? Możesz jaśniej, bo mnie tym zaintrygowałeś. Myślisz, że gdyby nie było dopalaczy to te osoby zostałyby przy trawce? Wątpię, jeśli ktoś się decyduje na dopalacze to tym bardziej zdecyduje się również ns narkotyki twarde. Jakby nie było dopalaczy to po prostu braliby inne twarde narkotyki.
@Hehehe115: twarde narkotyki nie robią takiego gówna w głowie uwierz mi i nie są tak łatwo dostępne, a dopy oparte na rozcienczalnikach są przy szkołach podstawowych i nikt tam nie sprawdza dowodu chociaż by to mialo jakiś sens, sa młode pokolenia hip hopowcow itp tylko ze tamte pokolenia co teraz nawijają oni palili natural. A młody zafascynowany rapem co prędzej teraz dostanie? I tak dalej leci, ambicje, więzi #!$%@? strzela, chociaż
@Hehehe115: komu podpadli ? poczytaj sobie trochę w internecie na ten temat to może zrozumiesz, i nie chodzi o donalda ani zatrsokanych rodziców. I też napisałem to w formie własnego abstrakcyjnego pomysłu na szybkie rozwiązanie sprawy, jeśli by chcieli rozwiązać ten probLem na serio to tak odrazu by zrobili nie mając na uwadze ból dupki pseudobiznesmenów
@Rolexarmaniyebut: Trochę racji masz, ale no ziom nie oszukujmy się, jeśli ktoś nie ma siana w głowie to tego nie weźmie nawet za darmo. Dzisiaj w dobie internetu i po takich akcjach jakie robią przeciwko dopalaczom nie ma opcji żeby ktoś to wziął nieświadomy zagrożenia. Znam trochę osób, które biorą narkotyki i nikt z nich nie ruszy dopalaczy. Z "widzenia" znam też kilka osób, które biorą dopalacze i uwierz mi, że
@Rolexarmaniyebut: Ja wiem, że oni mogą rozwiązać ten problem szybko i bezproblemowo, ale po co? Rządowe #!$%@? biorą od nich łapówki i w zamian siedzą cicho. Co do większej szkodliwości dopków to się zgadzam, koleś na osiedlu po dwóch latach brania tego kilka razy wyjechał w kaftanie... Z drugiej strony po narkotykach nielegalnych też się zdarzają takie odpały i to często, chociażby po fecie. Dodatkowo ryzyko "ulepszania/maczania" narkotyków w gorszych syfach