Wpis z mikrobloga

Ochui. Czy ja dobrze widze, że po skończeniu psioczenia, że nie ma konopii w aptekach teraz pojawia sie psioczenie, że za droga? xD Kuhwa, jakby ją za darmo rozdawali to by w tym kraju ludzie sobie znalezli z osiem innych powodów, żeby na nią narzekać xD Przecież to jest normalna cena taka jak wszędzie xD #medycyna #narkotykizawszespoko
Niewiemja - Ochui. Czy ja dobrze widze, że po skończeniu psioczenia, że nie ma konopi...

źródło: comment_M6mrE6jotJ1V7e1KBTPzOrtU6P6cgTT5.jpg

Pobierz
  • 20
Ale Ty wiesz, że ja pisze o medycznej kolego


@Niewiemja: a jaka jest różnica kolego? Bo póki co dopuszczony do obrotu w Polsce susz to praktycznie samo THC w dużym stężeniu czyli "ryjące beret". To przecież #!$%@? solidnie jak dobre gówno z coffeeshopu. Skąd w ogóle pomysł że medyczne konopie nie mają działania psychoaktywnego?
@wysuszony: Nie napisałem, że nie mają. Chodziło mi bardziej o to, że nie w tym celu są sprzedawane. Chociaż tak czy inaczej w "idealnej" medycznej gdzie stężenie cbd byłoby takie samo jak thc to by sie równoważyły i działanie psychoaktywne byłoby bardzo słabe
@Niewiemja: płaczą, że droga a płacą 40 zł za 0.6 syfu od sebka. Jak ktoś nie ma dobrego dojścia to by była zajebista opcja, tylko, że pewnie będą to przepisywać w #!$%@? rzadko
płaczą, że droga a płacą 40 zł za 0.6 syfu od sebka.


@Roade: No u mnie akurat z tego co wiem zazwyczaj 50zl z wagi ale już nawet nie o to chodzi, mi chodzi o to, że w innych europejskich krajach cena aptecznego nie jest wcale niższa
@Niewiemja: nie jest niższa? Chyba jak przeliczysz ich walutę na naszą i jeszcze do tego nie uwzględnisz średnich krajowych zarobków... 60zł to cena chora, państwo więcej jak 5-10zł/g nie płaci.
nie ma czegoś takiego jak "idealna medyczna"


@wysuszony: No to ja też sobie dorobiłem własną definicje i jak dla mnie idealna medyczna to wlaśnie taka, która pomaga ale nie ryje beretu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy nawet głupie zielska musimy sprowadzać z zagranicy? Nie ma w tym raju laboratoriów i ludzi, którzy są w stanie się tym zajmować?


@piaskun87: Widocznie nie ma, poza tym prawo jest jeszcze jakie jest. Ważne, że powoli sie zmienia