Wpis z mikrobloga

Ok, ktoś mnie prosił żebym sie zgłosił bo całe mirko będzie sie martwić xD

Dzięki wszystkim hejterom którzy robią 1500km "na strzała" i tym, którzy robią przerwy aklimatyzacyjne co 15minut, dzięki wam podróż mijała jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z planem, zrobiłem postój na ul. sukienniczej w Krakowie - z trzech powodów:
- to moja pierwsza trasa większa niz 140km
- hotel mam od jutra od 16:00, więc pakowanie sie na słowacje na raz byłoby głupie, bo spałbym a ucie
- w sumie to obejrze sobie starówke, dawno tam nie byłem

obeszło sie bez przerw co godzine - zrobiliśmy 3 postoje przez 5.5 godzin, razem około 600km. Przy okazji przetestowałem AmberGo, wycisnąłem z tej mojej thalii 160km/h i miło spędziłem czas zmieniając okulary 3 razy (zwykłe na słoneczne, potem na nocne, a potem na zwykłe + nocne)

Jutro 180km i jestem na miejscu, a pojutrze wbijam na stok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no, to ide oglądać kraków xD

#wakacje #urlop #motoryzacja
  • 88
  • Odpowiedz
Ja poprostu mowie nie martw sie jak sie zepsuje to sie zepsuje. Lawetowalem juz auto na krotkiej trasie z katowic do bydgoszczy. I to calkiem nowe. A 26 letnie Audi zrobilo w 2 tyg 4000 km i bylo ok. No poza urwanym tlumikiem. I potem na wegrzech jak ruszalem o 6 rano obudzilem cale miasto. Jak cos ma padnac padnie. A zreszta. Problem bedzie jak padnie auto w syberyskiej gluszy ale w
  • Odpowiedz
  • 1
@Neoplan: tylko raz i tylko na zupełnie prostej drodze i tylko dlatego, ze jakiś kretyn zaczął mi dojeżdżać do tylu auta na centymetry. Dzisiaj się dopiero nauczyłem jak „odpowiedzialni” są polscy kierowcy. Takich co podjeżdżają na centymetry do auta naliczyłem conajmniej 10.
  • Odpowiedz
@Rabusek: jeśli miewasz pecha w życiu to obadaj sobie co jest potrzebne w aucie podczas kontroli policji http://podrozowacnajlepiej.pl/slowacja-co-trzeba-miec-w-aucie-podczas-kontroli-policyjnej-cykl-wakacyjny/

Podobno nie sprawdzają wszystkiego NO ALE. Obczaj też ewentualne opłaty na autostradach, a raczej winietki (ja jeździłem blisko zakopanego, więc w google mapsach włączyłem sobie omijanie dróg płatnych), upewnij się że.masz włączony roaming danych w telefonie i sprawdź dozwolone prędkości na zabudowanym i poza.

Kiedyś wjechałem do Czech, cel miłem jakieś 70km od
  • Odpowiedz