Wpis z mikrobloga

Ok, ktoś mnie prosił żebym sie zgłosił bo całe mirko będzie sie martwić xD

Dzięki wszystkim hejterom którzy robią 1500km "na strzała" i tym, którzy robią przerwy aklimatyzacyjne co 15minut, dzięki wam podróż mijała jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z planem, zrobiłem postój na ul. sukienniczej w Krakowie - z trzech powodów:
- to moja pierwsza trasa większa niz 140km
- hotel mam od jutra od 16:00, więc pakowanie sie na słowacje na raz byłoby głupie, bo spałbym a ucie
- w sumie to obejrze sobie starówke, dawno tam nie byłem

obeszło sie bez przerw co godzine - zrobiliśmy 3 postoje przez 5.5 godzin, razem około 600km. Przy okazji przetestowałem AmberGo, wycisnąłem z tej mojej thalii 160km/h i miło spędziłem czas zmieniając okulary 3 razy (zwykłe na słoneczne, potem na nocne, a potem na zwykłe + nocne)

Jutro 180km i jestem na miejscu, a pojutrze wbijam na stok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no, to ide oglądać kraków xD

#wakacje #urlop #motoryzacja
  • 88
  • Odpowiedz
@Rabusek: z 800km robisz podróż życia? xD jeżeli ktoś cię wyśmiał to nei znaczy, że jest hejterem xD trochę mi twój wpis przypomniał tą paste
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: rozbite obozowisko, to teraz samochod do ASO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to przed pierwsza trasa -Opole-Krosno tez mialem obawy, cxy starczy drobnych na autostrade, czy 40l baku styknie
Za jakis czasy będziesz kisnac sam z siebie
  • Odpowiedz
@Rabusek: Smacznego. xD Pomimo smogu warto się wybrać nad Wisłę - spacer po bulwarach wygląda genialnie wieczorową porą, miłego pobytu i dalszej podróży życzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek tylko sprawdzaj stan oleju na bagnecie, po większym dystansie albo co tankowanie, jeżeli w ogóle nie znasz tego auta, wyczujesz czy bierze czy nie i czy dolewki będą. Oczywiście stan oleju na ciepłym silniku, kilka-kilkanascie min. zgaszony, auto zaparkowane na równej powierzchni.
  • Odpowiedz
@Rabusek: i elegancko. pamiętaj jak mi astra zaczęła odmawiać posłuszeństwa na węgierskiej autostradzie, a nie miałem assistance, a ludzie nie mówili tam w ludzkim języku tylko ichniejsze egeszege. Na szczęście asterka boża nie zawiodła pomimo swoich ówczesnych 19 lat <3
  • Odpowiedz
- w sumie to obejrze sobie starówke, dawno tam nie byłem


@Rabusek: aż mi się maczeta w kieszeni otwiera

Walić tych co się wyśmiewają, ja regularnie jeżdże ledwo po 400 km, (3.5-4 godziny schodzi), raz idzie na raz, a były i wyjazdy, że co 30 km przerwy robiliśmy, bo akurat taka była ochota.
  • Odpowiedz
z 800km robisz podróż życia? xD


@piotr414: co jest dziwnego w tym, że z pierwszych w życiu 800km w trasie, zimą, świeżo po zrobieniu prawka robi "podróż życia"?

Rozsądne podejście i za to mocno szanuje.
  • Odpowiedz
@Rabusek: jako ciekawostkę dodam że prawko mam lekko ponad rok i pierwszą trasę Bruksela- Białystok robilem jakoś w listopadzie kiedy miałem pierwsze auto jakis miesiąc xD ale spróbowałem swoich sił, wiem już co i jak i na co mogę sobie pozwolić. Osobiście wiem że więcej jak tyle co napisałem bym już nie przejechał bo bym autentycznie wpadł gdzieś do rowu, a zawsze gdy widziałem auta w rowie (prawie zawsze na polskich
  • Odpowiedz
@piotr414: Wy w ogóle wyczucia nie macie xD

to tak jakby mówić przegrywowi, żeby podrywał laski na tinderze i w klubach - "przecież setki mężczyzn mających doświadczenie to robią, to czemu nie Ty? a to, że nie miałeś nigdy kontaktu z dziewczyną, to nie problem, podchodzisz, przybliżasz się, lecisz w ślinę, a później jakoś będzie" xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Rabusek z jednej strony można pomyśleć "co za miękka pipka, 600km i 3 postoje"? Z drugiej strony szanuje, nie masz za długo prawka, i rozsądnie podchodzisz do swoich umiejętności, z pokorą. Kiedyś podrzucałemdo domu ucznia w naszej firmie, cała drogę komentował jak inni jeżdżą, podsumował słowami "mógłbym uczyć innych kierowców jak prawidłowo jeździć" nie miał jeszcze prawka, zdawał 3 razy i za każdym razem coś nie szło. Szerokości i zawołaj jak szczęśliwie
  • Odpowiedz