Wpis z mikrobloga

@lewaq3000: Każdy film masz ostro podkręcone, że to satyra, a Ty robisz ztego jego poglądy xD A ten drugi filmik, który po prostu ma pokazać, że ten zwiastun jest po prostu obraźliwy, i gdyby to nie był film z cyganami, tylko Polakami - to by dupy popękały, a tak to jest "śmiesznie" - zajebisty przykład kolezko, taki nie za celny.
  • Odpowiedz
@Swarley: ale obejrzałeś fragment jego odcinka? Jest podzielony na odpowiedź gdy robi sobie jaj i gdy mówi na serio. Poza tym w którym odcinku codziennika mówił o zmianie swoich poglądów. A w kinowym ekspresie wyraźnie było widać wykrystalizowane poglądy. No chyba że kinowy ekspres to też nie kończący się festiwal heheszków i Dem w rzeczywistości jest fanem kina chrześcijańskiego, filmów o superbohaterach i uważa Oscary za ważne nagrody. No to mnie
  • Odpowiedz
@lewaq3000: No mnie akurat jego prywatne poglądy średnio interesują, w codziennikach przeważnie to były dość wywazone wypowiedzi, za które (moim zdaniem ofc) bardzo ciężko się obrazić. A takich "humorystycznych" jak przytoczone przez Ciebie - zwyczajnie nie wyobrażam sobie traktować poważnie. Po prostu - nie rozumiem jak można się o takie filmy obrażać
  • Odpowiedz
No mnie akurat jego prywatne poglądy średnio interesują


@Swarley: mnie tak samo, śmieszy mnie to, gdy ktoś daje #!$%@? o poglądy jutubera, którego wartością nie są poglądy, a śmieszne filmiki. Gdyby był zwolennikiem Korwina miałbym to tak samo w dupie.
  • Odpowiedz