Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: z tym #storytel to tak różnie - osobiście korzystam i jestem dość zadowolony. W niskiej cenie daje dostęp do dużej bazy. Przesłuchałem dużo książek, których pewnie bym nie kupił, a były dobre. Nie dokończyłem wielu książek, które okazały się słabe. Przesłuchałem kilka książek, które bym kupił, a okazały się nie warte swojej normalnej ceny. Ogólnie wszystkim polecam, więc polecę i Tobie - weź 14 dni okresu próbnego i będziesz wiedział.
@OzaweNakashi: @cns: @KotoFan: Storytel nie ma chyba wielu takich bestsellerów jak Audioteka ale jest bardzo tani. Jak zamierzasz dużo słuchać to warto Storytel. U mnie to niestety nie działa bo ja lubię wybrać sobie książkę i często ich na Storytel nie ma. Mówiąc dużo mam na myśli od 2 audiobooków w górę miesięcznie. Większość książek na Audioteka to równowartość miesięcznego abonamentu na Storytel 30zł czyli nawet jak zobaczysz parę
Mirasy, czy do slychania musze byc caly czas online ? Czy mozna pobrac jakis skrot i sluchac juz offline. Co sie dzieje z audiobookami po tym okresie probnym - znikaja, czy zostaja w mojej bibliotece ?