Wpis z mikrobloga

@Reepo: Polaki robaki nie są gotowi na takie usługi.


@GrubyRozowyKot: ale kasa...
wiadomo ze nikt tam nie mysli ze robaki nie sa gotowe na takie zobowiazanie, najwyzej beda placic a i tak ktos bedzie je zbieral i #!$%@? xD
normalnie jak dac malpie pistolet
  • Odpowiedz
  • 11
@Reepo w Krakowie już to działa, -3zł za zostawienie poza stacją, +1 zł za zwrot I jakoś nie zauważyłem poprzewracanych rowerów byle gdzie, wręcz przeciwnie zwykle są elegancko przypiete do stojaka lub stoja w kątach. Jakbym zobaczyl na mapie rower u kogos domu to bym zglosil na infolinię.
  • Odpowiedz
@GrubyRozowyKot: co ma do tego narodowość? W Berlinie są wszędzie #!$%@? te rowery. To też wina Polaków? Czas skończyć z tymi kompleksami - w każdym środowisku znajdziesz mądrych i kretynów.
  • Odpowiedz
Jakoś w Krakowie się da zostawiać rower poza stacja I wcale nie ma syfu. Moim zdaniem system WAVELO najlepszym bike sharingiem w Polsce:)
  • Odpowiedz
@Reepo: #!$%@?ć Nextbike'a. Mieszkam w Niemczech. Pobrałem apkę nextbike, podpiąłem paypala i wypożyczyłem rower. Przejechałem 400m, włożyłem blokadę z powrotem, chcę anulować - BĘC. Nie ma w apce przycisku żeby zakończyć wypożyczanie. Dzwonie do ich obsługi klienta, babka głosem zmęczonej życiem grażyny, że ok, anuluje to. Zapłaciłem 1€.
Następnego razu wypożyczyłem i wszystko działało jak należy. Włożyłem blokadę, anulowałem, zapłaciłem 1€.
Przed świętami wypożyczyłem rower na 10 minut, włożyłem blokadę i
iku_ka - @Reepo: #!$%@?ć Nextbike'a. Mieszkam w Niemczech. Pobrałem apkę nextbike, po...

źródło: comment_9XHbeIzJ92QLtUSY4E2rSVXXdsYlBVya.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz