Wpis z mikrobloga

Jak uważacie, że teraz jest syf bo hulajnogi wszędzie, to spokojnie, NextBike planuje wprowadzić usługę, gdzie zostawiasz rower poza stacją xD Póki co za dodatkową opłatą, ale cholera wie kiedy po prostu będzie to norma xD

https://gazetawroclawska.pl/rowery-miejskie-beda-lezec-na-ziemi-tak-jak-hulajnogi/ar/13818443#wiadomosci

#wroclaw
Reepo - Jak uważacie, że teraz jest syf bo hulajnogi wszędzie, to spokojnie, NextBike...

źródło: comment_9lJ8zpmCAA9VS9N0YiHDKvgde6jGXjz9.jpg

Pobierz
  • 23
Jakoś w Krakowie się da zostawiać rower poza stacja I wcale nie ma syfu. Moim zdaniem system WAVELO najlepszym bike sharingiem w Polsce:)
@Reepo: #!$%@?ć Nextbike'a. Mieszkam w Niemczech. Pobrałem apkę nextbike, podpiąłem paypala i wypożyczyłem rower. Przejechałem 400m, włożyłem blokadę z powrotem, chcę anulować - BĘC. Nie ma w apce przycisku żeby zakończyć wypożyczanie. Dzwonie do ich obsługi klienta, babka głosem zmęczonej życiem grażyny, że ok, anuluje to. Zapłaciłem 1€.
Następnego razu wypożyczyłem i wszystko działało jak należy. Włożyłem blokadę, anulowałem, zapłaciłem 1€.
Przed świętami wypożyczyłem rower na 10 minut, włożyłem blokadę i
iku_ka - @Reepo: #!$%@?ć Nextbike'a. Mieszkam w Niemczech. Pobrałem apkę nextbike, po...

źródło: comment_9XHbeIzJ92QLtUSY4E2rSVXXdsYlBVya.jpg

Pobierz