Wpis z mikrobloga

Ok, wszystko finalnie ogarnięte, a więc małe #chwalesie, małe #sprzedam, #rozdajo i #zwiazki :D
Dziewczyna bardzo chciała zgrabną deskorolkę do jazdy po mieście ale szybko okazało się, że nic jej wizualnie nie podchodzi. Jako, żem ambitny, postawnowiłem zamówić jej custom cruisera z moją grafiką.
Niestety, firm które to robią dużo nie ma, a te które są, prezentują ciężką do sprawdzenia jakość części.
Zamówiłem więc... naście kompletów, dokładnie pod moje wymagania i kto wie, może uda się je sprzedac:)

Sam cruiser jest - niechwaląc się ;) - bardzo fajny. Jeździ się lepiej niż na moim z DB Longboards(nie mówiąc o dużo lepszej jakości druku grafiki). Do tego nie jest ani kobyłą, ani fiszką tylko taki akurat :P
Kto nie wierzy, może przed zakupem umówić się w #torun na sprawdzonko.

Dla 2 użytkowników zniżka po kosztach. Z przesyłką po kraju 340pln, bez przesyłki 310.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń na PM.

Link do aukcji

#deskorolka #longboard #rozowepaski #modadamska #skateboarding #sport #handmade
valhander - Ok, wszystko finalnie ogarnięte, a więc małe #chwalesie, małe #sprzedam, ...

źródło: comment_uzYm5n0JtKmBtQiF8PJ3dKgV9qFGJWGw.jpg

Pobierz
  • 6
@wop321: samo jechanie na desce nie jest trudne, pare prób i się ogarnie. Na rolkach to raczej(?) trudniej bo nie masz gdzie nogami uciec jak stracisz równowage. Z deski zawsze zeskoczyc można:P
@wop321: no tez mowie ze pare razy trzeba sie przejechac ;) Grunt to jakąś fajna sciezke rowerowa wyhaczyc/parking zeby miec swobode.
Pamietaj tez, że (szczególnie dla męskich stóp) fiszka może być za mała jako deska do nauki. Nie mówię, że się nie da ale dobrze mieć wiecęj miejsca na stopy.