Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki.

Zabrzmi jak bait, ale nie jest...
Mój beniz nie jest wyjątkowo długi 15cm ale ma 15,5cm w obwodzie... Niestety okazuje się że jest to trochę problematyczne, różowe z którymi się spotykałem ( nie było ich jakoś niesamowicie dużo) zazwyczaj narzekały na ból, otarcia....Oczywiście zawsze się starałem być delikatny, pytać, rozmawiać. Było też im przyjemnie i często dochodziły, jednak często okazywało się że później jest potrzebny czas na rekonwalescencję.... bo cytuję...bóli dupa...i brak seksu przez kilka - kilkanaście dni
Nie wiem co z tym zrobić, wiem że normalnie się z czasem kobieta się dopasuje... jednak póki co mam wrażenie że na dłuższą metę jest to powodem sporego dyskomfortu, niezbyt częstego seksu, czasami czuję się niezbyt normalnie..

Czy są jakieś zabiegi na zmniejszenie???
Co na to różowe paski, czy wam by taki przeszkadzał? Czy to kwestia że ja póki co spotkałem takie dla których nie było to zbyt komfortowe.
Wiem że zazwyczaj wszyscy myślą że duży to super.. ale wydaje mi się ze to tak jak ze wzrostem 180 super ale jak ktoś by miał już 210 to okazywałoby się to już za dużo..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 52
  • Odpowiedz
PotężnyProgramista: 17 cm w obwodzie here... nie jest kolorowo, mam dokładnie te same problemy o których wspomina OP. Owszem, na pewno są laski, dla których to będzie ideał, ale nie oszukujmy się, dla przeciętnej kobiety stosunek kończy się tak jak mówi autor: nawet jak jest dobrze w danej chwili (zależnie pewnie od pozycji, stopnia podniecenia itd), to na drugi dzień jest już ból i 2-3 dni przerwy. Nic z tym nie
  • Odpowiedz