Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zerwalem z laska. Myslalem ze jej nie zalezy a tu nagle cala litania. Sama mi kiedys powiedziała ze nie wie czy do siebie pasujemy a jak ja dzisiaj o tym wspomnialem to juz ona tak nie mysli. Nie wiem ile razy probowala rozmawiac o uczuciach, o tym ze ona sie czuje jakbysny sie nie spotykali, ze ja sie nia nie interesuje. Dzisiaj z nia zrywam, proponuje kulturalnie przyjazn a ona do mnie ze 6 miesiecy sie spotykaliśmy, ze uprawialismy seks a ja sie zachowuje jakby to nic nie znaczylo i mam #!$%@? i ze niby jej obiecalem ze bedziemy razem, ze mi zalezy. Wiedzialem ze niektore sa #!$%@? ale nie wiedzialem ze az tak. W czas ucieklem.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 35
ObitaElfka: Ale ja to jak najbardziej rozumiem, OP ewidentnie potrzebował zamoczyć, co się będzie przejmował uczuciami dziewczyny. Nie wszyscy nadają się do związku. Generalnie lepiej dla niej w dłuższej perspektywie będzie, że rozstali się teraz, a nie po latach. Z takimi to najlepiej jak najmniej życia zmarnować.
Wiedzialem ze niektore sa #!$%@? ale nie wiedzialem ze az tak.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie uważasz że takie obrażanie się na obustronne błędy we wzajemnej komunikacji, jest nieco niedojrzałe? Wygląda to tak, że Ty zrobiłeś wszystko "po męsku" i masz pretensje że ona nie komunikuje się z Tobą jak normalny facet, a ona "po kobiecemu" i ma pretensje że nie komunikujesz się z nią jak normalna kobieta.

Ziomek, daleko nie zajedziesz jeśli przy
OP: @taktoto watpie. Mysle ze raczej bedzie wypisywac i prosić o szanse.


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Żebyś się nie zdziwił. Pół roku, to jest nic. Zaraz ja pocieszną koleżanki lub kto inny.