Wpis z mikrobloga

Ale co to chłopie jest za argument? udowadniający co? Że za PO był w TV Pospieszalski? Jakie to ma znaczenie?


@ediz4: Że propaganda i jednostronnośc przekazu w obecnej TVP jest znacznie wieksza. A to miało znaczenie przy sposobie pokazywania sprawy Adamowicza.

Wskaż gdzie napisałem że poziom propagandy w TVP jest identyczny jak za PO - konkretne słowa poproszę.


@ediz4: No tak traktuje ciągle pisanie w odpwoiedzi na zarzut wobec TVP,
  • Odpowiedz
No tak traktuje ciągle pisanie w odpwoiedzi na zarzut wobec TVP, że ''za PO tez telewizja sprzyjała włądzy'' i odrzucanie argumentów, że stopien proapgandy jest teraz większy.


@szurszur: No czyli to twoje wyobrażenie. Nie pisz zatem w sposób który świadczy że ja tak napisałem.

Fajnie, ale PiS czy naordowcy robią to w jeszcze wiekszym stopniu. Ja sie tylko dostosowuję, bo uwąażam, że z tymi środowiskami trzeba rozmawiać ich jezykiem....

Twierdzą że
  • Odpowiedz
Twierdzą że opozycja do naziści i faszyści? Zapodaj chociaż jedną taką wypowiedź.


@ediz4: ?? Nie wiem czemu mam takie przykłady podawać skoro o takich nie pisałem i nie wiem kto nazywał PIS nazistami.
Ale przecież nawet kilka dni temu na mirko był zrzut tekstu bodaj TV Republika, gdzie napisano, że Adamowicz rzekomo promuje nazizm. Narodowcy to wiadomo jak mówią- zdrajcy, folksdojcze, a PiS jeszcze, że szmalcownicy. To sa słowa od czołowych
  • Odpowiedz
?? Nie wiem czemu mam takie przykłady podawać skoro o takich nie pisałem i nie wiem kto nazywał PIS nazistami.


@szurszur: Twierdzisz że Pis czy narodowcy też używają porównań do totalitaryzmów wobec oponentów więc pytam o jakiś przykład.

Fajnie, ale PiS czy naordowcy robią to w jeszcze wiekszym stopniu....

Narodowcy to wiadomo jak mówią- zdrajcy, folksdojcze, a PiS jeszcze, że szmalcownicy. To sa słowa od czołowych polityków, a nie wypowiedzi byle
  • Odpowiedz
@viejra jak Jarkacz z mównicy sejmowej oskarża otwarcie PO o spowodowanie zamachu to jest cisza..., oj wykopki, ogarnijcie sie trochę. A mord na Adamowiczu byl polityczny, milczenie na ten temat jest na rękę obecnej władzy. Dobrze, ze wdowa po Adamowiczu nie siedzi cicho.
  • Odpowiedz
@ediz4: Lol nawet przy takich tematach jak aborcja pojawia sie zarzut nawiazujacy do nazizmu.
A komunistyczne meotdy to zarzucali PIS nawet obecni koalicjanci pare lat temu gdy byli poróżnieni.

Poza tym kto nazywał PiS nazistami?

. Nadal jednak twierdzisz

Nawet jeśli by tak było czy to upoważnia kogokolwiek by twierdzić że telewizja odpowiada za śmierć polityka zamordowanego przez szaleńca?...

Czy już zmieniłeś zdanie?


@ediz4: No to zacytuj moje twierdzenie, a
  • Odpowiedz
Lol nawet przy takich tematach jak aborcja pojawia sie zarzut nawiazujacy do nazizmu....

Pisałeś o politykach więc daj tych polityków. Środowiska to robią już od bardzo dawna. Np. tutaj
http://wyborcza.pl/7,95891,22119426,w-polsce-rodzi-sie-faszyzm.html
https://hartman.blog.polityka.pl/2018/04/16/pis-saczy-faszyzm/
https://wpolityce.pl/polityka/413421-frustracja-matczak-atakuje-prezesa-pis-ripostuje-pawlowicz

Poza tym kto nazywał PiS nazistami?


@szurszur: Ostatnio to np. Owsiak.

No to zacytuj moje twierdzenie, a nie wklejasz swoje...

To nie jest twierdzenie a pytanie na które nie odpowiadasz. To jest clue całej rozmowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@viejra: Dokładnie to samo wczoraj myślałam jak w pracy ktoś odpalił. Tak sie zachowuje człowiek w żałobie? A barany tylko kiwają glowami i robią wielkie oczy jak ktoś powie że jedni drugich tak samo gównem obrzucają.
Wstyd mi było na to patrzeć
  • Odpowiedz
No choćby Winnicki w wywiadzie onetu (tym co jeżdżą autem) kilka dni temu zgodził się z nazywaniem oponentów''folksdojczami''.


@szurszur: Już Ci pisałem.

Narodowcy mają jakichś czołowych polityków?....

Folksdojczem nazywa się zdrajcę a nie nazistę czy faszystę. Ale ok. Mamy jakiś totalny margines i to gościa który krytykuje rząd. Jest tam ktoś jeszcze?

A ty masz wypowiedź czołowego posła Kukiza, w której zastosowano porównanie do nazistów i komunistów. Do tego z manipulacją....
  • Odpowiedz
Gdzie tu jakieś odniesienie do opozycji?


@ediz4: A kto popierał czarne marsze? Kto broni prawa do aborcji? Kosmici?
Szmalcownicy Czarneckiego jeszcze. Zresztą wiecej jest tego.

Mamy jakiś totalny margines


@ediz4: Powiedział gośc, który posła Winnickiego nazywa totalnym marginesem, a sam argumentuje za pomoca wypowiedzi Hartmana czy Matczaka.
  • Odpowiedz
Powiedział gośc, który posła Winnickiego nazywa totalnym marginesem, a sam argumentuje za pomoca wypowiedzi Hartmana czy Matczaka.


@szurszur: Bo to nie przykłady słów polityków a otoczenia. Pisałem wyraźnie.

A kto popierał czarne marsze? Kto broni prawa do aborcji? Kosmici? Szmalcownicy Czarneckiego jeszcze. Zresztą wiecej jest tego....

Skoro więcej to czemu takie słabe dałeś. Kiedyś odpowiesz?

Nawet jeśli by tak było czy to upoważnia kogokolwiek by twierdzić że telewizja odpowiada za śmierć
  • Odpowiedz
Bo to nie przykłady słów polityków a otoczenia.


Uuu juz mi sie nie chce szukac co mowilo otoczenie PiS i narodowcow.

@ediz4: Odpowiadam. Nie da sie prawdopodobnie tego stwerdzic i pisalem to zaraz po zabójstwie.
Natomiast co uprawnia? To samo co uprawnialo Kaczynskiego gdy krzyczal o zamordowaniu mu brata i to samo co uprawnialo Gosiewskie, Marte Kaczynska, Stankiewicz Macierewicza i cala reszte gdy mowily o zamachu.
  • Odpowiedz
Odpowiadam. Nie da sie prawdopodobnie tego stwerdzic i pisalem to zaraz po zabójstwie.

Natomiast co uprawnia? To samo co uprawnialo Kaczynskiego gdy krzyczal o zamordowaniu mu brata i to samo co uprawnialo Gosiewskie, Marte Kaczynska, Stankiewicz Macierewicza i cala reszte gdy mowily o zamachu.


@szurszur: No czyli nic nie uprawnia.
  • Odpowiedz
@ediz4: No jezeli wypowiedz z notatki jest prawdziwa to jednak wina bedzie po stronie propagandy. Czy TVP to nie wiem, ale gosc operuje typowym jezykiem dla twardogłowego elektoratu. Ktos mu to do głowy wtłoczył.
  • Odpowiedz
@ediz4: zwróć uwagę ze żaden z nagłówków który podajesz go nie atakuje, jest obiektywny, nienacechowany emocjonalnie. A te z TVP takie są.
  • Odpowiedz
@szurszur:

No jezeli wypowiedz z notatki jest prawdziwa to jednak wina bedzie po stronie propagandy....

Bo? Wiesz co to schizofrenia paranoidalna?

Czy TVP to nie wiem, ale gosc operuje typowym jezykiem dla twardogłowego elektoratu. Ktos mu to do głowy wtłoczył....

No. szczególnie tą część z przesłuchania jak twierdził że robił podkop do pałacu prezydenckiego. Pewnie chciał z Dudą atak uzgodnić.

zwróć uwagę ze żaden z nagłówków który podajesz go nie atakuje,
  • Odpowiedz
@drhipis: Ta wdowa po Adamowiczu serio jest maluczka jak tak się zachowuje i sama chyba jest zaszczuta przez te media lepiej niż schizofreniczny Stefan.
Jak prosisz o nieupolitycznianie sporu i nie wprowadzanie mowy nienawiści czy hejtu w celu uczczenia woli zabitego a następnie samemu robisz coś zupełnie odwrotnego to jesteś zwykłym maluczkim hipokrytą i ona jest taką osobą.
Już pokaz tego dała tym przemówieniem na pogrzebie gdzie wybiela sytuację która była
  • Odpowiedz