Wpis z mikrobloga

@viejra: tvn tylko na takie wysrywy czeka. Potem zobaczysz czcionką na pół strony "człowiek który zabił Pawła bym indoktrynowany reżimową telewizją." Takie nagłówki z cytatów to oni kochają.
  • Odpowiedz
@viejra: Ale zaprzeczasz, że TVP całymi miesiącami, dzień w dzień mówiła, że Adamowicz to skorumpowany złodziej i mafios? Nie dając ani raz jego wypowiedzi w której mógłby się obronić.
chanelzeg - @viejra: Ale zaprzeczasz, że TVP całymi miesiącami, dzień w dzień mówiła,...
  • Odpowiedz
Twierdzisz, że gościu nie miał dostępu do tv w więzieniu


@johny-kalesonny: twierdzę że nie wiem czy w ogóle oglądał TVP

A co je podsycało? Kto przez ostatnie 3 lata trąbi w TVP że PO to dosłownie szatan, w rządowej telewizji, puszczając tak absurdalne materiały, że nie wiadomo, czy paski z tych materiałów to memy czy rzeczywistość?


@johny-kalesonny: Taa. PO to szatan - to jest jedynie twoja opinia. Widz TVN może
  • Odpowiedz
TVN=TVPIS


@BoleKk87: Panie :D

TVN to lata świetlne od tego, co robi TVPiS, mimo, że TVN też jest często nierzetelny

@maciekson: Gość ma stwierdzoną niepoczytalność, raczej ciężko traktować to jako mord polityczny. Ale jego paranoja była czymś podsycana, za to odpowiedzialność ponosi propagandowy rząd.
  • Odpowiedz
Macie to swoje stop nienawisci. Zalosne.


@viejra: Chyba raczej logiczne. Jest przeciwko nienawisci więc potepia madia, które ją podsycały nawet po smierci ofiary. Skoro ma byc stop to trzeba źródło wyeliminować.
  • Odpowiedz
@viejra:

#!$%@? co za żenada, w pierdlu nie było TVP info bo operator kablówki nie dostarczał tego kanału.

Zabójca Adamowicza miał nasrane pod beretem prawdopodobnie schizofrenia bo jak mówił jego kolega z celi :

"Na temat Stefana W. wypowiedział się również jego „kolega” z celi.
Ja z jegomościem siedziałem na celi. Dwa lata oglądałem go praktycznie rzecz biorąc trzy razy dziennie. Znam chłopa jak własną kieszeń. To jest bardzo chory facet.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: "Gość ma stwierdzoną niepoczytalność, raczej ciężko traktować to jako mord polityczny. Ale jego paranoja była czymś podsycana, za to odpowiedzialność ponosi propagandowy rząd."

Jakieś konkretne dowody na tezę czy już z góry założyłeś że tak było ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętasz o czym dyskutujemy? Przypominam - o propagandzie TVP, że PO to wcielony szatan. TVP jest publiczną telewizją.


@johny-kalesonny: Tam nie ma nic świadczącego aby PO było wcielonym szatanem. To twoja opinia.

Piękne tu quoque....

Przecież to nie atak geniuszu. Po prostu pytam co rozumie pod tym terminem.
  • Odpowiedz