Wpis z mikrobloga

Już rok minął od tragicznej śmierci Tomasza Mackiewiczka, która wstrząsnęła całą Polską. Pod koniec stycznia 2018 roku razem ze swoją partnerką do wspinaczek Elisabeth Revol wyruszyli po szczyt Nanga Parbat. Wyprawa skończyła się tragedią.

Żona Tomasza Mackiewicza – Anna Mackiewicz w rozmowie po roku wyznała: "Mam straszny żal do Krzysztofa Wielickiego (…) o to, że natychmiast nie próbował wysłać po Tomka helikoptera. Mieli opłacony depozyt, mogli go wykorzystać na ratowanie Tomka. Straszny jest we mnie ból z tego powodu. Bo śmigło stało gotowe do wykorzystania dla polskiej wyprawy, a ja w tym czasie z chatki w irlandzkiej wiosce organizowałam z kilkoma przyjaciółmi 50 tys. dolarów na zapłacenie za helikopter Pakistańczykom."

#nangaparbat #wspinaczka #mackiewicz #gory #himalaizm
Pani_Asia - Już rok minął od tragicznej śmierci Tomasza Mackiewiczka, która wstrząsnę...

źródło: comment_gli7C24iJlaPApEYBsLXNolV2FvgJBsC.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@pierdze: raczej mało prawdopodobne, że zamarznę gdzieś na jakieś górze.
Ładnie tak komuś źle życzyć?
Uważasz się za lepszego ode mnie al jesnoczesnie masz nadzieje, ze przydarzy mi się tragedia.
  • Odpowiedz
@Pani_Asia: Przede wszystkim powinna mieć żal do swojego męża, bo to on jest winny swojej śmierci a nie Krzysztof Wielicki. Wielicki i członkowie wyprawy i tak zrobili więcej, niż ktokolwiek siedzący w temacie mógłby od nich oczekiwać.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: w odroznieniu od Ciebie ja nie drwie z tragedii innych.
napisalem 'podobna tragedia' a nie taka sama.
chcialbym zobaczyc jaki bedziesz miec ubaw wowczas, zwlaszcza gdy zobaczysz durne obrazki na jakims wykopie, ktore beda nazwiazywac do Twojej tragedii.

  • Odpowiedz
@Paula_pi: nigdzie nie napisalem, ze zycze Ci smierci. znowu przekrecasz wypowiedz.
zycze Ci bys doznala tego samego, co Ty czynisz wzgledem znajomych Tomka - masz ubaw po pachy, co?
  • Odpowiedz
@pierdze: życzysz mi żeby spotkała mnie podobna tragedia jak Tomka. Nie znam jego życia znam tylko jedna tragedie jaka mu się przydarzyła. Wiec dlatego tak odebrałam twoja wypowiedź
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Wlasciwie to zycze Ci, by spotkala Ciebie podobna drwian memiczna w internecie, do ktorej miedzy innymi Ty sie przyczyniasz w obliczu czyjejs tragedii. masz ubaw dzis z kogos, jutro to moze spotkac Ciebie.
  • Odpowiedz
@Pani_Asia: Czy aby przypadkiem pogoda w tamtym czasie nie pozwalała na użycie helikoptera? Może mnie pamięć zawodzi, ale chyba na tamtej wysokości panowała zamieć. No i przez dość długi czas była noc ()
  • Odpowiedz
@pierdze: zdecyduj się wreszcie, najpierw życzysz jej żeby zginęła w górach, później żeby spotkała ja podobna tragedia, a na końcu żeby z niej drwili. Idź może w góry się przejść.
  • Odpowiedz