Wpis z mikrobloga

Fronda.pl: Katolicyzm jest JEDYNĄ prawdziwą religią. Pozostałe są fałszywe.

W artykule przypięty film z youtuba zatytułowany:

To my, Kościół, jesteśmy numerem jeden. I pokonamy homo-herezję


Brednie, pastafarianizm to jedyna prawdziwa religia ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #polska #frondacontent #lgbt #homoseksualizm #polska
Pobierz
źródło: comment_Uye000bGnNClRUAk9jKlXkAMU2c5oaHm.jpg
  • 31
@saakaszi: Polecam panteizm i wszystko co z nim związane. Niestety religie oświecone takie jak katolicyzm muszą się trzymać tego, iż są jedyne prawdziwe a inne to wymysły. Inaczej długo by się nie utrzymało. Choć nie zawsze tak było. W przykazaniach jest "Nie będziesz miał bogów cudzych/innych przede mną" coś takiego. Nie jest nigdzie napisane, że innych bogów nie ma, tylko że Jahwe zabrania Ci ich wyznawać ( ͡º ͜ʖ
@saakaszi To Ja się wam objawiam na tym obsranym gównem portalu, odpowiadam na durne pytania, a wy dalej we Mnie nie wierzycie? Co Ja mam jeszcze ku^wa zrobić? Przecież nawet jakbym osobiście kopnął was w dupe to przeczuwam, że byście gadali, że to nie Ja. Jednak prawdą jest to, że "Błogosławieni, którzy uwierzyli we Mnie na mordę i nie chcieli dowodu." Czy jakoś tak.
@AgresywnyKardiolog: zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew
Słowianskie bóstwa są uosobieniem natury i wszystkiego co ofiaruje nam Matka Ziemia. To zupełnie co innego.