Wpis z mikrobloga

Drogi @Traficar , taka sytuacja:
idę sobie do zarezerwowanego Traficara i widzę, że stoi na płatnym parkingu 5pln/h (EDIT: tak wiem, rozpędziłem się - 5pln jednorazowo, but still...) Rozmawiałem z ochroną w budynku, a także w biurze ("Żak" w Gdańsku) i ofc "nic nie możemy zrobić". Dowiedziałem się jedynie, że parking przestaje być płatny po 18.30.
Także wyczuwam tu pewne cwaniactwo ze strony użytkownika (zapewne jednego właśnie) tego Traficara - przyjeżdża sobie ów jegomość rano do pracy, kończy wynajem, potem nic nie płaci i auto niby dostępne jest dla każdego, ale dobrze wie, że nikt nie zdrowy nie podbierze mu "jego" auta, bo nikt nie będzie chciał bulić kilkudziesięciu pln opłaty parkingowej przy wyjeździe. Jegomość wyjeżdża sobie po 18.30 za free, i następnego dnia od nowa.
Moglibyście jakoś to ukrócić, te i podobne sytuacje? Najlepiej wyłączyć ten parking ze strefy dozwolonego kończenia wynajmu.
Dodaję zdjęcie na dowód.
Nr rejestracyjny pojazdu: WX 98945
#traficar
John117 - Drogi @Traficar , taka sytuacja:
idę sobie do zarezerwowanego Traficara i ...

źródło: comment_hpPO61uhR6mUWFqk77aNqrGe2iLeY8CD.jpg

Pobierz
  • 65
@John117 chłopak koleżanki pracuje/pracował w traficarze w Gdańsku i wspominał że jako pracownik jak zobaczy cos takiego to może zgłosić poprzedniego najemcę auta do mandatu/kary, (nie znam szczegółów)
@Naturmensch: ehh, typie, spozniles sie, przeczytaj wszystko w watku, już tłumaczyłem, ze problem nie lezy w wysokości opłaty. Blad, ktory wypominasz poprawilem, jak juz inny wykopek zwrocil mi na to uwagę wcześniej :)
@John117: Podobna sytuacja w Warszawie przy Rondzie Daszynskiego z @4Mobility: (pinezka zaznaczona lokalizacja). Jakis typeczek zostawia na parkingu pod biurem auto, gdzie parking jest platny i jest za dwoma szlabanami.
Juz dwa razy tak trafilem - dwa razy na szczescie udalo ugadac sie z ochrona.
Za 1. razem nie zostawil zadnego biletu ani nic, za drugim #!$%@? zostawil za szyba nawet bilet do oplacenia do wyjazdu :D
pejczi - @John117: Podobna sytuacja w Warszawie przy Rondzie Daszynskiego z @4Mobilit...

źródło: comment_UkALLixhA1eHzhEJxE87e95Ah2DFjLmf.jpg

Pobierz
@Traficar: #!$%@? tam "upomnimy". Gadam z ludźmi i wszyscy NO #!$%@? WSZYSCY znamy wasz regulamin i wiemy, że nie wolno parkować na prywatnych. Po #!$%@? kogoś upominać, skoro na 100% robi to celowo? Upomnieć to może policjant, jak jechałem 56 kmh na 50. Wy powinniście od razu #!$%@?ć mu karę, żeby natychmiastowo skończył ten cyrk.