Wpis z mikrobloga

Drogi @Traficar , taka sytuacja:
idę sobie do zarezerwowanego Traficara i widzę, że stoi na płatnym parkingu 5pln/h (EDIT: tak wiem, rozpędziłem się - 5pln jednorazowo, but still...) Rozmawiałem z ochroną w budynku, a także w biurze ("Żak" w Gdańsku) i ofc "nic nie możemy zrobić". Dowiedziałem się jedynie, że parking przestaje być płatny po 18.30.
Także wyczuwam tu pewne cwaniactwo ze strony użytkownika (zapewne jednego właśnie) tego Traficara - przyjeżdża sobie ów jegomość rano do pracy, kończy wynajem, potem nic nie płaci i auto niby dostępne jest dla każdego, ale dobrze wie, że nikt nie zdrowy nie podbierze mu "jego" auta, bo nikt nie będzie chciał bulić kilkudziesięciu pln opłaty parkingowej przy wyjeździe. Jegomość wyjeżdża sobie po 18.30 za free, i następnego dnia od nowa.
Moglibyście jakoś to ukrócić, te i podobne sytuacje? Najlepiej wyłączyć ten parking ze strefy dozwolonego kończenia wynajmu.
Dodaję zdjęcie na dowód.
Nr rejestracyjny pojazdu: WX 98945
#traficar
John117 - Drogi @Traficar , taka sytuacja:
idę sobie do zarezerwowanego Traficara i ...

źródło: comment_hpPO61uhR6mUWFqk77aNqrGe2iLeY8CD.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@John117: cumplu, w takich sprawach dzwoni się do @Traficar, a nie pisze na vikop.ru. oni dzwonią do ostatniego klienta i załatwiają sprawę, bo to jest ten prywatny, gdzie auta porzucić nie można zgodnie z regulaminem.
  • Odpowiedz
@ArchDelux: a ty sie juz wyplakales cwaniaczku wszechwiedzacy? Regulamin traficara jest jasny. Mozna parkowac tylko na parkingach publicznych ogolnodostepnych i w strefie. Nie mozna na prywatnych i platnych. Facet niepotrebnie robi post na mirko ktory wyglada troche tak jakby szkalował traficara XDD dzwoni sie normalnie do nich i pewnie sprawa wygladalaby tak, ze oddaliby mu nawet 5 zl albo dali rabat na kolejną jazde a poprzedniego uzytkownika by zbanowali lub ukarali.
  • Odpowiedz
@John117: a jak takie codzienne dojazdy trafikarem kosztują? Powiedzmy, że codziennie bym jeżdził te 2x10km... Nie taniej i rozsądniej na dłuższą metę kupić normalne prywatne auto?
  • Odpowiedz
@Ranger: 15-20 PLN / w jedną stronę. Więcej jak na korki trafisz.

0,80 zł/km

0,50 zł/min

Nie interesują Cię opłaty za parkowanie ( a w Gdańsku na dolnym tarasie z biurami same strefy płatne ).
Ale nie masz pewności, że auto będzie dostępne.

Na pewno zbiorkom się opłaca. Ale taniej niż taxi wyjdzie.

W nocy np. 17 km w 37 minut zrobiłem po mieście rozwożąc znajomych i wyszło 32,70. Na pewno
  • Odpowiedz
@Ranger: tutaj masa czynników wchodzi w grę - odleglosc, jaka cena auta, czy auto prywatnie czy brane na firme (czyli nizszy koszt = bardziej oplaca sie kupno), jak stare auto (wiecej napraw, dodatkowe koszty) itp. Indywidualna kwestia kazdego uzytkownika. Najlepiej miec wlasne auto, prowadzic spis wszystkich wydatków z nim zwiazanych, potem auto sprzedać lub przestać używać i zacząć jezdzic Traficarem i prowadzić spis wydatków na koniec porównać oba spisy.

@monarchista:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@John117: typ złamał regulamin, z tym się zgadzam ale czy wyjazd z parkingu nie jest bezpłatny? W regulaminie jest info, że opłata jest pobierana przy wjeździe.
  • Odpowiedz
@retardo: tabliczka przy wjezdzie w blad wprowadza, "WJAZD platny 5pln, platne przy WYJEZDZIE". Troche taki wtf.
Widze, ze regulamin tez pisze co innego. Chyba wlasciciele parkingu nie mogli sie zdecydowac, kiedy tak naprawdę chca pobierac oplate xd
W kazdym razie slot na pinionc jest za szlabanem po prawej stronie, czyli tak jakby oczekiwali oplaty przy wyjezdzie.
  • Odpowiedz