Wpis z mikrobloga

Planuję zakup mieszkania od dewelopera, czy możecie polecić jakieś ciekawe inwestycje < 7k za metr po lewej stronie Wisły? Póki co znalazłem Lifetown na Ursynowie i Next Ursus i nic poza tym, reszta wykracza poza budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byle nie Robyg i Lazurowa :(
Do tej pory mieszkałem na Ochocie i Woli więc wybrałem tą stronę, ale czytałem że dobrym miejscem jest też Praga południe, mieszka ktoś?
#warszawa #mieszkanie #deweloperka
  • 12
@cefalotos: Wola odpada, a Ochota w okolicach parku Sześliwickiego jeszcze by przeszła.
@BajerOp: A czemu nie Ursus? Zdaje się, że tam jest spokojnie, np. Next Ursus :) Najlepiej coś na obrzeżach ale bez przesady, trochę więcej spokoju. Na centrum mi nie zależy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pooseel: ursus to powinno być osobne miasto w mojej opinii, do tego samoloty co chwilę nad głową. Spokojnie jest tak jak wszędzie na końcu świata
@pooseel z Ursusa niedługo się nie wyjedzie jak całe dawne zakłady przekształcą na osiedla, a mało co robią w tej kwestii
Ożarów się prężnie rozwija, ma być doprowadzona linia SKM za jakiś czas, ceny do 5k w nowym do wyboru do koloru
@lizak21: chyba niemałe kłopoty
@Poemat: byłem tam dzisiaj oglądać Next Ursus - 0 cywilizacji, plac za placem budowy, wszystkie tereny sprzedane, ma tam ostatecznie powstać około 100 budynków, więc około 10 lat mieszkania na placu budowy, dziękuję :)
@pooseel: ta inwestycja na Lazurowej jest tuż przy trasie, nie wiem jakim trzeba było być głąbem, żeby tam kupić mieszkanie. Dużo się wybudowało i buduje w tamtej okolicy przy Coopera/Batalionów Chłopskich, sprawdź.