Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamerio: okropny tablet, do tego wersja bez sensu bo albo RS albo nie, takie podróbki są bez sensu, zwłaszcza, że to żadna prestiżową marka
Jakość wykończenia wnętrza w Renault jest słaba. Kierownica, przyciski radia, rączki drzwiowe przy symbolicznym przebiegu 20k, noszą już widoczne ślady wytarcia.
@WCB9968: ale pierdzielisz głupoty. Sam mam Renault i po 240k w 6 lat nie mam żadnych śladów wytarcia o których mówisz. Kierownica jest w stanie idealnym, konsola wyglada jakby wczoraj opuścił fabrykę ale to pewnie dlatego ze pilot do radia mam przy kierownicy a nawigacja steruje pokrętłem które jest umiejscowione przy skrzyni biegów. Rączki mam faktycznie lekko podrapane ale to wina kota który któregoś dnia se wlazł do samochodu, ja tego
@Menik mam "nowego" scenika z 14', wcześniej miałem dwie meganki i jeszcze przed nimi scenika pierwszej generacji po lifcie więc mam wiedzę praktyczną z tej dziedziny. Renault robi wygodne, pakowne auta ale jakość plastików jest kiepska. Nic nie zmieni miej opinii. Szczególnie podłokietnik w sceniku po 4 latach używania ubił się do tego stopnia, że jest twardy jak deska.