Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@slodkie_plastry_ananasa: A myślisz że biały Prażanin czy Łódzki konkubent, Seba, czy nawet zwykły cichy spokojny Mariusz nie potrafi doprowadzić kobiety do takiego wyglądu? Co wnosi taka idiotyczna retoryka?

W tym wypadku kolor skóry nic nie oznacza, każdy troglodyta czy inny spierdoks używa przemocy wobec kobiety ..wystarczy poczytać tutaj padające określenia na kobiety.
@niewiempoco A co gdybym ci powiedział, że nie we wszystkich kulturach takie coś jest społecznie potępiane? Że w naszej kulturze jest to objaw głębokiej patologii i #!$%@? ale w innych jest to jedynie trochę przesadą? Słuchałem wypowiedzi jakiegoś Egipcjanina który opowiadał, że jak ktoś żony której odwala nie bije (wiadomo, nie tak ostro) od czasu do czasu to jest w oczach znajomych (obu płci) pi*dą. Teraz nie znajdę nagrania ale ten człowiek
@niewiempoco Dokładnie, u mojej babci we wsi był mężczyzna który ostro pobił żonę, kilkanaście lat temu, dziś nikt nie pamięta jego imienia bo nazywają go "ten co bił żonę".
Nie mieszkam w Warszawie więc nie wiem jak to tam wygląda, ale ja te twarze widzę conajwyżej u par bezdomnych.
Jak można to porównywać do powiedzmy Indii, Pakistanu, państw Arabskich gdzie są problemy z oblewaniem kobiet kwasem czy mordowaniem własnych sióstr za bycie