Wpis z mikrobloga

  • 113
@Cpt-Johnson kilka miesięcy przed pobraniem dostałam info, że mam zgodność z chorym, musiałam wypełnić szczegółową ankietę nt. zdrowia, wysłali mnie na badanie krwi, które potwierdzi zgodność/wykluczy choroby, po jakimś czasie klinika biorcy potwierdziła zgodność i nie widzi przeciwwskazań do przeszczepu, ale że względu na stan pacjenta poprosili wydłużenie terminu oczekiwania odnośnie wyznaczenia terminu zabiegu. Na szczęście stan pacjenta się poprawił, został wyznaczony termin badania wstępnego ( m.in. badanie krwi, ekg, USG, wywiad
  • 70
@Cpt-Johnson generalnie mogą wystąpić skutki uboczne podobne do przeziębienia/grypy, czyli gorączka, bóle głowy, bóle mięśni, w kościach. Ja przeszłam to łagodnie, miałam bóle głowy, ale nie jakieś mocne, i podwyższoną temperaturę. I też jednego dnia czułam się mega zmęczona i przespałam prawie cały dzień :P ofc jak czujesz się źle podczas przyjmowania czynnika, to możesz dostać zwolnienie z pracy, 100% płatne
@ekonobrocka: Będziesz kiedyś kombinować spotkanie z bliźniakiem? Jest to w ogóle możliwe? Coś tam słyszałem, że przez ileś lat jest chyba pełna anonimowość i brak możliwości poznania personaliów dawcy/biorcy.