Wpis z mikrobloga

5k na miesiąc za 8h i po pracy 0 myślenia o pracy, a urlop to urlop, to chyba jakiś mały promil ludzi. A jak kto tak ma, to zazdro. Czas jest bezcenny.


@booolooo: Ja dokładnie mam tak i narzekam. Chyba muszę nabrać perspektywy, skoro to uchodzi za spoko styl. Jeszcze jak czasem muszę zostać 5 minut to się #!$%@? i robię na #!$%@?, żeby się nie tracić mojego cennego (xD) czasu.
na etacie, bez nadgodzin 3k to już ok. Chwali się tu mały procent ludzi co ma 5k+.


@booolooo: Próbujesz tłumaczyć swoją niezaradność i średnie zarobki głupimi argumentami.
Da się bez problemu zarabiać znacznie ponad 5k+ bez martwienia się pracą po godzinach czy robieniem dużych nadgodzin bez urlopów a mając kasę urlop wygląda znacznie lepiej niż te twoje 2 dni w górach.

Przestań sobie tłumaczyć swoją obecną sytuację i postaraj się ją
Mam wrazenie, ze to tak naprawde sytuacje podbramkowe sprawily, ze udalo mi sie dojsc tu gdzie doszedlem a wcale nie jestem jakis mega madry czy wyksztalcony, mam ledwie licencjat z anglistyki na PWSZ.


@Distri_guy: Po prostu jesteś ogarniętym człowiekiem, który potrafi sobie poradzić w życiu i wykształcenie nie ma nic do tego :) Inni by lamentowali i rozkładali ręce, że się nie da, a Ty po prostu jak znajdujesz się w
@ZmianaZycia: zazdroszczę wam wszystkim :/ ja najniższa krajowa na rachunku plus 100zl pod stołem i to też nie zawsze( ͡° ʖ̯ ͡°) w gotówce . Co ja robię ze swoim życiem . #!$%@?, w sumie to jedynie moja wina