Wpis z mikrobloga

@Efremz: @krzysssi33k:
Ale to o Lisieckiego z GAiT jest ból dupy, a nie o dyrektora ZTM. ¯\_(ツ)_/¯

Ale widzę, że ruchy partyjne już się zaczynają -- w końcu po śmierci Adamowicza jest nowy układ sił -- i myślę, że w najbliższych tygodniach będziemy widzieć dzielenie tortu zgodnie z nową kolejnością dziobania.
W końcu to PO ma większość w Radzie Miasta -- z Budyniem musieli się liczyć, bo to on wygrywał
  • Odpowiedz
@Polinik: Bielawskiego ruszyli, to pewnie w końcu spadnie też Lisicki, dajmy temu jeszcze kilka tygodni/miesięcy. Po 20 latach zastoju to i tak zawrotne tempo zmian.

Myślę że Dulkiewicz może być trochę więcej niż figurantką, zaplecze poparcia współpracowników w urzędzie ma, zaplecze partyjne w PO ma. Tyle że do tej pory wszyscy "duzi interesanci" zlewali ją na rzecz głaskania prezydenta, bo nie miała władzy. Teraz układ sił kształtuje się na nowo, wynik
  • Odpowiedz
Myślę że Dulkiewicz może być trochę więcej niż figurantką, zaplecze poparcia współpracowników w urzędzie ma, zaplecze partyjne w PO ma.


@qwarqq:
Zobaczymy jak w wyborach wypadnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak w zakulisowych rozgrywkach i przetasowaniach -- na ile się wybroni i "przejmie aktywa" bo Budyniu, a na ile ktoś inny to zrobi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za parę miesięcy opadnie kurz,
  • Odpowiedz
@qwarqq: @krzysssi33k: @Line-Storm: @Laaq:

Fragment wywiadu, który potwierdza moją tezę, że to walki frakcyjne o schedę po Adamowiczu -- widać gość był człowiekiem Adamowicza i teraz zaczyna się czyszczenie.
Może jednak Dulkiewicz nie przejęła całego stanu posiadania i nie zachował się status quo -- tylko trwa dzielenie tortu między graczy. ¯\_(ツ)_/¯

Wydaje mi się, że przez cały ten okres od 2015 r. pracę umożliwił mi śp. Paweł Adamowicz.
  • Odpowiedz
@Polinik: ja pierdziele, wybory 3 marca, chyba się zmuszę, żeby się w Gdańsku zameldować, wydam kilka stówek na wymianę prawka, rejetracji auta i dowodu rejestracyjnego, ale będzie warto.
  • Odpowiedz
@krzysssi33k:
Może nie będziesz musiał:

Głosowanie poza miejscem stałego zamieszkania

Obywatele, którzy stale zamieszkują obszar danej gminy, ale nie są w niej zameldowani, mogą zostać wpisani do rejestru wyborców po złożeniu pisemnego wniosku w urzędzie tej gminy. W dokumencie należy uwzględnić imię i nazwisko wnioskodawcy, imię ojca, datę urodzenia oraz numer ewidencyjny PESEL. Do wniosku należy też dołączyć:

kserokopię aktualnego dokumentu tożsamości wnioskodawcy;

pisemną deklarację, w której zainteresowany podaje
  • Odpowiedz
@Polinik: tak, zgłaszałem chęć wzięcia w wyborach samorządowych jako że tu odprowadzam podatki i kupiłem mieszkanie. W piątek o 14 przed wyborami dostałem pismo o uzupełnienie wniosku. A idź pan w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@krzysssi33k: napisałeś list błagalny? Ja napisałam, używając takich zwrotów jak centrum życiowe, plany na przyszłość, przyjaciele, wszystko oczywiście powiązane z Gdańskiem.
Na całą stronę A4. Powodzenia
  • Odpowiedz