Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: tak, moje twierdze są zawsze wielopoziomowe- na '0' jest wejście do cytadeli które obecnie wygląda jak gówno bo to początek embarka, ale z czasem obłoże gównościany z gliny marmurem i dodam rzeźby a przed bramą standardowe podgrodzie- trade depot, karczma i mury (może dodam powierzchniową farmę i pastwisko, które są u mnie zazwyczaj na poziomie +1)
następnie: -1 koszary, ale jest glina więc pewnie wjadą na -2/3; na -2 są
Pobierz
źródło: comment_E0ycKbVwJB1azBTj3xfDoS5PRKJZeWBz.jpg
@M0nn: ma, ma- ale mimo wszystko wole sie nie zastanwaiać czy to krzak czy krokodylo-zebrołak demolujący pół mojej twierdzy xD

pfff zero performance’u, fps cie zjedzą.


@Hirvio44: c'est la vie ¯\_(ツ)_/¯

używasz blueprintów?


największą frajdą w tym gównie jest siedzenie 2 godziny i planowanie kratka po kratce twierdzy, by potem puścić pauzę i patrzeć 20 min jak dorfy srają pod siebie drążąc tunele xD także nie. nie używam bprintów (szczerze
@M0nn: zasadniczo nosorożcołak zaraz po tym jak zarżnął 15 krasnali, został srogo ubity przez drwala w pijackim amoku, także uznaje że remis ¯\_(ツ)_/¯

z racji wizyty tego bydlaka trzeba było szybciej wybudować cmentarz, a za czym idzie rezerwuar wodny -który wybił mi studnią i zalał pół twierdzy elo xD- obecnie rozwijam warsztaty i magazyny, mam zamiar zrobić sb wioskę rolniczą na podmurzu, suchą fose i mury oraz tawernę