Wpis z mikrobloga

  • 2
@Ogau co to znaczy nieskorodowane wewnatz? wszystko co rdzewieje w podwoziu w e36, w średniej sztuce można wymienić za parę tysiecy
  • Odpowiedz
@Ogau: zacznijmy od tego, że ostatnie ładne BMW dla mnie to E34, ale tak. Jakbym miał hajs na drugie auto w rodzinie to bym kupił coś z lat 80 i zafundował porządny remont.
  • Odpowiedz
kompot jest lżejszy i łatwiej trafić takiego który nadaje się na coś innego niż wrakrace więc jakbym kiedyś miał kupić E36 to tylko w kompocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sTreeTu: ale wygląda jak gówno, szczególnie w porównaniu do coupe. Jeździ też gorzej, bo od słupka B do tyłu to jest bardziej E30 niż E36. No i ma brzydsze wnętrze.
  • Odpowiedz
@sTreeTu: jeździłem nową fabią ja niestety tak i oł boj nigdy więcej środek jest po porostu obrzydliwy. Nie kumasz e36 XD e36 to jest w większości zwykłe auto klasy średniej o normalnej mocy nie każde e36 to bolid. I porównywanie go do jakiegoś #!$%@? coupe XDDD ( FWD coupe powinny być ustawowo zakazane ) nie ma sensu. E36 jest świetnym auto bo jest to zwykłe wodzidło z napędem na właściwą oś,
  • Odpowiedz
@heater: korozja podwozia, korozja ramy silnika i właściwie wszystkiego. Tym bardziej, że większość tych aut jest bita i ma nalatane 500k+. To są auta dla bogatego pasjonata, a nie dla Sebków co kupują trupy i jeżdżą tym po drogach publicznych.
  • Odpowiedz
@camaro98: jeździłes coupe fwd albo HH na dobrej oponie? Bo ja tak i to nie jednym. Hamowanie lewa noga, poszerzanie łuku dodaniem gazu, idealne wyczucie granicy przyczepności. Nie bez powodu BMW na wszelkich pojezdzawkach dostają oklep od fwd i 4x4. A e36 nie jest w żadnym stopniu mniej praktyczne od takiego 5d HH, a dla singla coupe albo mały hatch będą lepsze od sedna, bo po co wozić powietrze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sTreeTu: Nigdy bym do niego nie wsiadł bo jak by mnie ktoś w nim zobaczył było by mi wstyd. I szczerze co mnie obchodzą wyścigi, jakieś tam czasy i inne takie jak 99% czasu za kierownicą spędzasz na zwykłej drodze w zwykłym ruchu jadąc mniej niż 90 ? Ja lubie auta które dają frajdę cały czas jak właśnie takie jak e36 albo sierra. A jak chce emocji to lece do lasu
  • Odpowiedz
@camaro98: jadąc mniej niż 90 to właśnie im mniejsze auto tym lepiej. Taka Fiesta ST, C2 VTS czy inna Celica będą w tej samej cenie kilka lat młodsze od e36, a dzięki małej masie i wysokoobrotowym silników dadzą większy fun jeżdżąc po mieście czy po zakrętach w trasie.
Ale widzę, że trafiłem na osobę z typu "E36 to najlepsze auto ever".

Sam się bronię przed nowymi autami, bo rzadko mi się
  • Odpowiedz