Wpis z mikrobloga

Kobieta przeszła 3 operacje i 8 cyklów chemioterapii.

W czerwcu Mama miała robiony tomograf, który wykazał, że jej organizm jest czysty, potwierdziły to również badania krwi.

Wierzymy, że jest to zasługa modlitwy, że Matka Najświętsza, której z całym oddaniem polecaliśmy Mamę otoczyła ją swoją opieką i wyprosiła u swojego Syna łaskę zdrowia.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazkatoli #medycyna #ciekawostki #polska #takbylo #naukowcywiary #tysiacurojenniezaleznychmediow #frondacontent
Pobierz saakaszi - Kobieta przeszła 3 operacje i 8 cyklów chemioterapii.
 W czerwcu Mama miał...
źródło: comment_NndajmINjAZvTzCi4RIRZ3YPey4mNqMl.jpg
  • 19
@jaroty: Nie znasz podstaw wiary, nie rozumiesz zapewne tego, co wie każdy trwajacy wytrwale na modlitwie, że Pan Bóg nie działa klik ( pomodlę się) i jest to , co ja chcę. Jezus nie jet złota rybką od spełniania zyczeń. Uzdrawia wtedy, kogo chce i kiedy chce, albo nie uzdrawia, jeśli uzdrowienie nie wzbudzi wdzięczności lecz szkodę duszy uzdrowionemu.
@Shamalamamayman: nie jestem od tego, by zastąpić ci w jednym komentarzu lata zdobywania wiezdy , kształtowania i umacniania wiary, lata lektur świętych Bożych i objawień Jezusa. To lata szukania i kształcenia. ty chcesz się oświecić dwoma zdaniami komentarza. Weź się do roboty, zadaj sobie trud, zamiast pisać nie wiesz o czym piszesz.