Wpis z mikrobloga

Nie jestem za żadną ze stron ale muszę dodać kilka słów jako samozwańczy specjalista od trollowania, psychologii społecznej oraz od zastosowania teorii gier w wojenkach internetowych (czysta #matematyka ziomeczki)

Zesracie się a nie pokonacie @janusz_pol

A ty @janusz_pol też naucz się odpowiednio kontrolować sytuację chyba, że to jakiś multipoziomowy trolling.
Próby stalkowania i doxxowania przyjmuje się na klatę i jeszcze bardziej podkręca wściekłą publikę (w twoim przypadku p0lki i ich białorycerzy oraz normików).

Prosta analiza dynamiki sytuacji za pomocą modelów matematycznych w których korzysta się z praw teorii gier wskazuje, że moment w którym @Unfancy wrzuciła na wykop tę słynną fotkę, to moment w którym powinieneś docisnąć gaz i wnieść swój trolling na wyższy poziom. Może jakimś nowym projektem #klaudiusz

Nie masz nic do stracenia a w ten sposób pokazałbyś swoje psychopatyczne cechy czyli jak mówi DSM i ICD - brak obawy przed konsekwencjami swoich czynów.

To nie tak, że naprawdę masz nie mieć tych obaw ale to jest najlepszy moment na pokazanie, że ich nie masz. Po pierwsze zniechęci to normików do angażowania się w doxxing twojej osoby (uznają, że jesteś zbyt #!$%@? i nie warto się angażować), a po drugie sprawi że nieliczni frustraci (nie żebyś ty też nie był) posunąć się mogą do nękania twojej osoby w sposób nadający się do założenia sprawy sądowej. Szkoda, że nie żyjemy w USA bo tam i odszkodowanie łatwiej potem wyrwać a w naszym kraju marne szanse ale zawsze radocha jak takiego białorycerza pokonasz zakładając mu sprawę o nękanie.

Powtarzam, na jakiekolwiek próby zakłócania twojej safe space w tym momencie masz reagować wciśnięciem gazu a nie płakaniem na wykopie i prośbami o usunięcie tematów. To tak #!$%@? ludzi, że zaczną przekraczać granice i wtedy cyk zawiadomienia (niejawnie).

Jeszcze możesz na tym nieźle wyjść jak dobrze to rozegrasz. Może jeszcze coś na tym ugrasz i będziesz miał na przeszczep włosów.

To o czym powinieneś pamiętać to to byś ty miał czyste ręce i nigdzie nie zrobił czegoś za co można cię zgłosić na bagietki.

Zawsze możesz skorzystać z moich bezpłatnych (pierwsze 2h) kosultacji na pw.
Mam niezłe referencje, zdoxxowano mnie kiedyś na karachanie (pozdrawiam #karachan) i suma summarum nic nie mogli zrobić bo ich reverse-strollowałem.

#afera #psychologia #klaudiusz #januszpol #p0lka
FEEDYOURHEAD - Nie jestem za żadną ze stron ale muszę dodać kilka słów jako samozwańc...

źródło: comment_EC1nXnYwhqiYpdOFubDjicGjo7n3r0RV.jpg

Pobierz
  • 20