Wpis z mikrobloga

Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeństwa w Escape Roomach to za mało. Bo co z tego, że spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, skoro tragedia w Koszalinie spowodowała, że teraz er uznawane są za "problematyczną branże". Tu przykład typowego janusza - wystraszył się i z dnia na dzień wypowiedział ludziom lokal, przez co dobrze prosperujący biznes może tak po prostu upaść. Nikt z was by mireczki nie chciał żeby coś takiego was spotkało zapewne. Poświęcacie kilka lat życia, swój czas, pieniądze, a tu tak nagle z nie swojej winy wszystko stracicie(,) Wiele mireczków jest z Poznania i pewnie wielu zna Exodusa., dlatego warto by było pomóc. A ci co nie chodzą do escape roomów, niech też się włączą w imię walki z systemem, który potrafi zniszczyć małych przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykopefekt #escaperoom #poznan #januszebiznesu #polska
Edziulka25 - Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeńst...

źródło: comment_QDxcQnAg6IgFtAXFe7hNMCwfMYcysZ24.jpg

Pobierz
  • 146
masakra, rozmawiałam z właścicielami Exodusa parę razy po tragedii i nastroje były kiepskie, ale ta informacja to teraz już widzę całkowicie gwóźdź do trumny :(
W sumie smutne, ale wlasciciel lokslu ma takie prawo. 50k to nie tak wielka kwota, mozna to zrobic kredytem czy pozyczka u rodziny.

Ja do ER nie chodze, jezeli ludzie chca na to lozyc - ich sprawa. Ja jednak zainteresowalbym sie kredytami.
@Edziulka25: Wybacz, ale jeśli właściciel lokalu może sobie ot tak wypowiedzieć umowę (bez sensownego uzasadnienia) to trzeba przyznać, że Exodus się nie popisał profesjonalizmem przy zawieraniu umowy. Równie dobrze mogłoby zatem nie być afery, a właściciel znalazłby np. lepszego wynajmującego i też by Exodus leżał. Więc zrzucanie teraz odpowiedzialności za własną nieporadność na osoby obce jest bardzo nieprofesjonalne.

Nie chcę kopać leżącego i stwierdzać, że włożenie wszystkich jajek do jednego koszyka
@randomm13: takich ludzi jest pelno, a najbardziej kreatywnosc zabija w nich zzkola i system nauki jaki mamy w kraju.

Dodatkowo to tylko bootcamp, nic specjalnego na dobra skale. Jakby faktycznid byla dobra i zdolna to mialaby sponsoring (bez skojarzen) - korpo potrafia wykaraskac takich ludzi.
@Edziulka25: Nigdy by nie miał problemu jeśli takie lokale były by projektowane z jakimiś wyjściami awaryjnymi. W każdym pokoju są dwa wyjścia. Pierwsze dotyczące zagadki, a drugie awaryjne, gdzie można sobie spokojnie wyjść w razie problemu.